10 DIY odrazových kamenů pro vaši zahradu

Jedna věc, která dokáže spojit každou zahradu, je vytvoření cesty. Vždy můžete utratit spoustu peněz, aby vám někdo připravil cestu, DIY přístup je obvykle zábavnější (a levnější). Možnosti jsou nekonečné, pokud jde o typy cest, které můžete vytvořit. Přepracování starého dřeva, pěstování mechové cestičky a použití kůry nebo mulče jsou jen některé možnosti. Jedním z nejvíce přizpůsobitelných a nejjednodušších způsobů je použití odrazových můstků.

Vytváření vlastních odrazových můstků je skvělý způsob, jak přizpůsobit svou zahradu, protože si je můžete navrhnout a upravit, jak chcete. Vaše kreativita je jediným limitem! Základní beton můžete použít k zalití vlastních kamenů nebo si koupit předem vyrobené a vyrobit si je podle sebe pomocí barev a šablon. Můžete použít tradičnější přístup a vzít si dlážděnou formu nebo být kreativní s rozbitým porcelánem a herními kousky.

Zde jsme našli 10 různých návodů, které podnítí vaše vlastní nápady na vytvoření krásné vlastní zahradní cesty. I když tutoriály nabízejí skvělého průvodce, nebojte se odchýlit se od pokynů a vytvořit si projekt podle sebe.

1. Jednoduchý betonový odrazový můstek DIY

Toto je úžasně jednoduchý tutoriál využívající předměty, které má každý kolem domu. Forma na kamínky je nepřilnavá dortová forma. Ještě lepší je, že to vůbec nezničí pánev!

 

2. Texturovaný odrazový můstek

Tyto krásně texturované nášlapné kameny jsou vytvořeny pomocí starých pryžových dveřních rohoží řezaných tak, aby odpovídaly tvaru kamene. Vytvářejí jedinečnou a poutavou cestu v každé zahradě.

3. Mozaikový dlažební kámen

Tyto super přizpůsobitelné nášlapné kameny používají dlaždice jako základ pro práci s mozaikou. Použijte kuličky, sklo nebo kousky Číny k vytvoření krásné barevné kamenné cesty. Postupujte podle návodu a vytvořte si vlastní!

4. Imprinted Leaf Stepping Stone

Použití listů a jiných rostlin vytváří jedinečnou texturu pro tyto jinak jednoduché odrazové můstky. Výukový program obsahuje spoustu obrázků a snadno sledovatelných kroků, jak přidat do vaší zahrady něco navíc.

5. Oblázková mozaika odrazový můstek

Takové cesty jsou krásné a zábavné. Používání oblázků a kamenů v mozaikách, které se často vyskytuje v Itálii, je stará praxe. Tento tutoriál pokrývá malé odrazové můstky a také to, jak vytvořit úžasné, vířivé cesty.

6. Nástupní kameny s krajkovým vzorem

Krajkové vzory dodávají těmto jinak nudným odrazovým můstkům určitou třídu. Návod je podrobný a snadno sledovatelný, stejně jako výroba těchto kamenů.

7. Broken China Stepping Stones

Starý porcelán přichází v mnoha krásných vzorech a vzorech, a není divu, že také tvoří krásné mozaiky. Míchejte a spojujte pokrmy pomocí tohoto snadno sledovatelného návodu, který rozzáří vaši zahradu.

8. Obarvené nášlapné kameny

Moření betonu je docela snadný úkol, ale moření kamenů již ve vaší zahradě může být škodlivé pro vaše rostliny. Tento tutoriál nabízí jednoduchý a bezpečný způsob, jak aktualizovat již existující cesty.

9. Stenciled Stepping Stones

Pro ty z nás, kteří nemají velký umělecký talent, jsou šablony skvělou volbou, jak dodat každému projektu šmrnc. Tento tutoriál navrhuje šablonování pomocí betonové skvrny nebo venkovní barvy, abyste oživili nudný kámen.

10. Kid-Friendly Hopscotch odrazové můstky

Dopřejte své zahradě nebo dvorku zábavu s těmito jednoduchými skákacími kameny. Kroky mohou být jednoduché, ale nelze popřít, že dodávají okouzlující nádech.