10 nápadů na krásný zahradní mozaikový projekt

Vítejte v naší Galerii nápadů na projekt Mosaic. Následující projekty jsou praktické i krásné a obsahují kompletní návody. k jejich výrobě můžete použít širokou škálu materiálů. Někteří použili rozbité talíře, sklo nebo staré rozbité dlaždice. K vytvoření vlastního uměleckého díla můžete použít cokoliv skleněného. Můžete si také koupit dlaždice v místním železářství, které jsou speciálně pro mozaikové projekty. Doufám, že vás inspirují následující nápady na projekty. Rád bych viděl vaše projekty zahrad s mozaikovými dlaždicemi, zveřejněte je na Facebooku, aby je mohli vidět členové Klubu milovníků zahrad!

Jedná se o mozaikovou desku, která využívá poloviční šálky čaje/poloviční hrnky na kávu.

Další roztomilý odrazový můstek ve tvaru srdce. Najděte tento projekt na Specialty Art Glass

Lauren True ze sítě DIY Network vytvořila tuto krásnou a úžasnou mozaikovou kouli pro kutily. Návod najdete zde

Vzorované mozaikové květináče od Marthy Stewart jsou snadným projektem. Tyto mozaikové květináče budou vypadat SKVĚLE, ať už uvnitř nebo venku.

Zkuste vyrobit tento mozaikový květináč do okenních truhlíků od Centsational Girl! Tohle bude vypadat dobře kdekoliv.

Leží někde staré kmeny stromů? Než si je rozstříhal na ohniště, našel jsem je na Pinterestu. Takový pěkný nápad. Nemělo by být příliš těžké je vyrobit.

Jak skvělé je to! Mozaikové křeslo! Toto je pokročilý projekt, ale vím, že někteří z vás pracují s mozaikou už dlouho a umí to. Vím, že bych se to neodvážil zkoušet, zatím zůstanu u menších projektů, dokud nevyvinu nějaký talent. Návod najdete zde
krok 2

Jednoduchý, ale nádherný odrazový můstek, který bude vypadat dobře v každé zahradě.

Krásné odrazové můstky zdobené mozaikami – dodejte svým odrazovým můstkům trochu barvy a krásy.