10 nápadů na malované kameny pro vaši zahradu

Myšlenka vyzdobit naše zahrady věcmi, jako jsou lázně pro ptáky, skleněné vážky a keramické housenky, tu byla už nějakou dobu. Vidíte spoustu typických zahradních dekorací zakoupených v obchodě, které jsou méně než působivé, a pokud budeme úplně upřímní, tak nudné.

Teď to poslední, co potřebujete, je, aby vaše zahrada byla nudná a zastaralá! Zahrada by měla být svěží a plná života! Proto jsme sestavili tento seznam kreativních malovaných skalních návrhů pro váš zahradní umělecký arzenál.

To může být jeden z nejlevnějších a nejvynalézavějších nápadů na zahradní umění, se kterými se kdy setkáte. Pokud máte barvy a fantazii něco vytvořit, můžete proměnit jakoukoli obyčejnou skálu v úžasný zahradní doplněk.

Prohlédněte si těchto 10 různých příkladů maleb, které lidé vytvořili v minulosti, a najděte inspiraci k vytvoření podobného nebo zcela originálního designu!

1. Zahradní kameny ve stylu henny

Tyto kameny malované ve stylu henny mají východní a poněkud exotický vzhled. Zvýšená barva dodává kamenům extra texturu a také pomáhá upoutat pozornost.

2. Klaun ryba

Tyto malované kameny velmi připomínají klaunskou rybu! Děti si je zamilují a skvěle se hodí do malých zahradních jezírek, ptačích koupelí nebo jednoduše rozložené mezi květinami.

3. Gnome Homes

Slovo „rozkošný“ těmto domovům trpaslíků nesvědčí. Spárujte tyto kreativní malované kameny se sadou trpaslíků nebo je nechte stát samotné po celé vaší zahradě.

4. Květina v květináči

Už vás nebaví, že vaše květiny vadnou a umírají? Tak tady je jedno řešení! Tyto „kytky“ vydrží věčně a nikdy je nebudete muset zalévat!

5. Odpočívající kotě

S tímto malovaným kočičím designem vždy sledujte svou zahradu. Je to perfektní dekorace na parapet nebo dokonce na okraj terasy nebo terasy.

6. Žáby a Lilypads

Kreativní nápad pro mělké jezírko nebo koupaliště pro ptáky, použijte malé kruhové kameny k vytvoření žab sedících na liliových polštářcích. Postavte je buď do vody, nebo na suchou zem, abyste ozdobili svou zahradu.

7. Puntíky

Plně natřený kámen, tento design je živý a skutečně upoutá pozornost. Použijte puntíky nebo jiné druhy malovaných vzorů, aby skála vizuálně vyskočila z vaší zahrady.

8. Sova

Tento malovaný soví kámen je kreativní a zábavný způsob, jak dodat šmrnc všude tam, kde chybí, design, který by dobře fungoval na stromě, na okenním parapetu nebo dokonce na zemi mezi vašimi rostlinami.

9. Odpočívající kolouch

Naprosto okouzlující obraz, tento odpočinkový plavý design jistě přitáhne druhý pohled. Umístěte tento kámen kamkoli na trávník nebo zahradu a vytvořte klidnou scénu.

10. Lonely Gnome Home

Zdá se, že tento malovaný skalní design, osamělý domov pro osamělého trpaslíka, přímo splyne se zahradou kolem něj! Tento nápad je perfektním partnerem pro všechny dekorace zahradních trpaslíků.