14 nápadů na květináč s poštovní schránkou, jak zkrášlit vaši ulici

 

Obyčejné kovové poštovní schránky mohou být tak nudné, tak proč si tu svou nezpestřit a nezavidět ji vaše okolí? Můžete udělat mnohem víc, než jen natřít krabici jinou barvou.

Pokud si přejete, přidejte květiny, záhon nebo dokonce krabici zcela přelepte vnějším pláštěm. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak dát své schránce opravdu nový vzhled, je přidat do oblasti květiny.

Samozřejmě budete muset tyto rostliny zalévat a jinak se o ně starat, ale výsledky budou stát za to. Svou poštovní schránku si zamilujete a váš poštovní doručovatel už vaši poštu nikdy nevloží do špatné schránky! Je hezké být zapamatovatelný.

Prohledali jsme internet, abychom našli některé z nejkreativnějších způsobů, jak ozdobit svou poštovní schránku květinami a květináčmi. Tyto nápady si zamilujete.

Doufáme, že budete také inspirováni, abyste se chopili jednoho z těchto jednoduchých nápadů a vytvořili si jej vlastní. Začněme!

1. Mini domácí květináč s dvířky poštovní schránky

Tento krásný květináč má tvar domu a vejde se přímo na standardní kovovou poštovní schránku. Vlajka zůstává na boku, dobře viditelná proti žluté barvě. Po obou stranách skutečné poštovní schránky jsou čtvercové květináče plné zářivých květin a bohaté zeleně. Pokud chcete, vymalujte dům tak, aby vypadal jako ten váš, nebo požádejte děti, aby vytvořily dům snů!

 

2. Klasický sázeč na urny

Pokud dáváte přednost méně rušivému, ale stejně hezkému nápadu, přidejte na okraj svého dvora vedle poštovní schránky velkou urnu plnou jasných květin. To je vynikající nápad, protože můžete snadno přesunout květiny do interiéru za špatného počasí nebo vyměnit rostliny, kdykoli si to budete přát.

3. Vintage plechová poštovní schránka

Najděte jednu z těchto roztomilých starých plechových poštovních schránek a použijte ji k vystavení květin vedle vašich dveří, nebo zcela odstraňte jejich účel jako poštovní schránky a připevněte je k plotu, terase nebo kdekoli jinde! Natřete je zbrusu novou, výraznou barvou a zasaďte do poštovní schránky květiny s mělkými kořeny. Budete milovat, jak vypadají!

4. Vyhloubená schránka

Ze staré poštovní schránky, která se již nepoužívá, může být střed odstraněn, aby se uvolnilo místo pro další květináč. Vyberte si kvetoucí rostlinu, která jasně kvete a roste divoce, takže za své peníze dostanete největší ránu! (Nebo v tomto případě všechna vaše tvrdá práce!)

5. Poštovní schránka s květináčem a připojeným číslem

Nebo se můžete rozhodnout pro tento styl květináče, který se připojuje na zadní stranu vaší aktuální poštovní schránky a zobrazuje také vaše číslo domu! Část, která obsahuje vaše domovní číslo, je dutá a ideální místo pro výsadbu pestrobarevných krásek!

 

6. Vintage Mailbox Herb Garden

Toto je skvělý příklad použití kolekce jednoduchých historických poštovních schránek k vystavení různých vašich oblíbených květin nebo dokonce k vytvoření vertikální bylinkové zahrádky na plotě! Kombinaci kovových poštovních schránek s jemnými listy prostě milujeme!

7. Poštovní schránka a secí stroj vedle sebe

Zde je další pohled na květináč na poštovní schránky, tentokrát na stranu a mírně za poštovní schránkou, s čísly domů připojenými k horní části kovové krabice. Terénní úprava uvnitř krabice je pěkná, přesto tlumená, takže čísla domů nejsou vůbec zakrytá.

8. Kryt poštovní schránky dřevěného květináče ve tvaru domu

Tento rozkošný dřevěný domeček připomíná ptačí budku a přímo na boku má postavenou speciální vlajku. Střecha je prázdná a dutá, což vám umožní zasadit své oblíbené květiny přímo dovnitř. Milujeme výběr růžových a fialových petúnií!

9. Sázecí stroje na vertikální poštovní schránky

Pokud byste chtěli staré poštovní schránky využít novým způsobem, zkuste je jednoduše otočit na konec a naplnit vršky květináčem, nebo je dokonce použít jako držák na deštníky. Řady historických poštovních schránek mohou ve vaší zahradě udělat docela výraz.

10. Půlkruhový květináč do poštovních schránek

Jedná se o jedinečný přístup k poštovní schránce s křivkou ve tvaru C, která drží půlkruhový květináč naplněný velkými kvetoucími květinami. Domovní čísla jsou připevněna k zadnímu okraji „C“, zatímco poštovní schránka má několik vlastních dekorativních možností.

11. Sázecí stroj na základnu poštovní schránky

Toto je zvláštní způsob, jak přidat květináč do vaší poštovní schránky, aniž byste museli odstraňovat plevel kolem vašich vzácných rostlin. Jednoduše postavte květináč kolem středového sloupku vaší poštovní schránky a naplňte jej zeminou a svými oblíbenými květinami! Natřete nebo namořte dřevo, abyste získali jiný vzhled!

12. Umyvadlová základna pro výsadbu

Třetí možností je namontovat poštovní schránku do starého umyvadla nebo sudu a použít je jako základ pro terénní úpravy. Nejlepší na sudu je, že se nebudete muset starat o plení vašeho krásného květináče! Vyberte si pestrobarevné květiny a vytvořte poutavý displej.

13. Závěsné koše

Pro jednodušší a snadno vyměnitelnou možnost přidejte místo, kam můžete snadno a bezpečně zavěsit jednoduchý závěsný koš. Je to skvělý způsob, jak přidat barvu do vaší poštovní schránky, aniž by během chladnějších měsíců vypadala prázdná a mrtvá. Vyberte si dekorativnější koš, abyste tento nápad posunuli na další úroveň.

14. Kovový květináč na pelargonie

Zde je druhý příklad toho, jak můžete přeměnit starou poštovní schránku na vysoký květináč. Muškáty jsou pro tento styl prostě ideální, protože mají tendenci vyrůst do nohatých, rozptýlených rostlin, pokud je květináč nedrží blízko sebe. To je tak snadný, roztomilý projekt!