14 nápadů rustikálního zahradního vozu pro venkovskou zahradu

Milujeme zahradní nápady, které přeměňují vintage předměty jako dekorace, a to je zaměření této galerie!

Pokud je váš styl rustikální nebo venkovský, můžete se rozhodnout, že byste do své zahrady rádi přidali několik výrazných kousků. Bez ohledu na to, zda je vaše zahrada velká nebo malá, určitě najdete skvělý designový kousek v podobě rustikálního vozu.

Změňte použití starožitného vozu původně používaného pro cestování nebo farmářské práce, nebo postavte nový, abyste získali stejný vzhled. Pokud máte menší dvůr, postavit menší model je fantastický způsob, jak získat venkovskou podobu.

Nechte svůj vůz v nouzi, přirozeném stavu, nebo jej nalakujte pro novější vzhled. Ať tak či onak, váš nový vůz bude na vaší zahradě vypadat skvěle!

Doufáme, že se inspirujete k nákupu nebo stavbě vozu pro vaši zahradu ještě dnes!

1. Zbytky krytého vozu

Rustikální zbytky krytého vozu s neporušenými koly. Dva nosné trámy vozu drží pár rustikálních sudů naplněných až po okraj spoustou zeleně a malými pastelově růžovými květy. Pod vozem je hromada slámy a celá scéna je vedle krásného plného stromu.

2. Zoufalý malý červený vůz

Tento historický vůz určitě v minulosti táhl nějaké malé děti, ale nyní má druhý život jako velký, ovladatelný květináč na různé rezavě červené sukulenty. Nezapomeňte si vzít tento květináč během bouřky, aby se vaše sukulenty neutopily!

3. Lehký dřevěný vůz

Tento vůz nemusí být starý, ale byl vyroben s vynikajícím důrazem na detail, včetně pracovních kol a připojeného třmenu. I když by tento menší vůz nikdy nebyl použit na cestování, docela dobře se mu daří držet různé sedmikrásky a levandule v dekorativních květináčích.

4. Dlouhý vůz naplněný měsíčky

Tento dlouhý vůz vypadá jako kříženec tradičního vozu a žlabu na krmení hospodářských zvířat. Vůz je zaparkován na velké louce s přístřeškem a plotem v pozadí. Vagón je plný různých žlutých a oranžových měsíčků, které jsou nesmírně voňavé.

5. Miniaturní vůz s vánoční hvězdou

Tento malý vagón byl ručně vyrobený a zoufalý, aby vypadal starý a ošlehaný. Miniaturní vagónek je plný vánočních hvězd v květináčích a další zeleně, což z něj dělá slavnostní volbu pro zimní dovolenou. Spodek vagónu zdobí další malé květináče a tykev.

6. Kosterní vůz s muškáty

Tomuto zdlouhavému vagónu chybí většina boků, přesto jsou vidět žebra konstrukce. Lůžko vozu je zcela zaplněno výraznými červenými muškáty a také několika květy purpurových muškátů. Květiny tento kosterní vůz rozzáří.

7. Široký vůz na zarostlé plošině

Mohutný starožitný vůz namontovaný na dřevěné plošině a podepřený betonem. Celý široký záhon je osázen bílými a červenými petúniemi a jemně žlutými měsíčky. V pozadí jsou velké, plné živé ploty a visící vrby.

8. Dvoukolový vůz s modrozeleným květináčem

Tento dvoukolový vůz má připevněné jho a několik zrezivělých řetězů, které brání vyklouznutí obrovského zelenomodrého kovového galvanizovaného vanového květináče. Květináč nejen dodává barvu na displeji, ale podporuje množství odvážných červených velkých květů.

9. Vůz s připojeným třmenem

Velký vůz s laťkovým plotem nainstalovaným na vnitřní straně na podporu květináčů. Vůz je stále připojen k třmenu, což způsobuje naklonění vozíku dopředu. Design působí poněkud exoticky, se špičatými částmi dřeva v celém designu.

10. Vůz plný trvalek

Rustikální vůz plný různých petúnií v mnoha různých barvách, včetně fialové, červené, bílé, růžové a dokonce i vícebarevných květů. Krátký plot z proutí odděluje vůz od louky a lesa za ním. Mezi prkny dřevěné plošiny, na které stojí vůz, rostou malé rostliny a plevel.

11. Rustikální vůz skrytý ve vysokých rostlinách

Rustikální vůz s několika kusy nahrazenými větvemi. V horní části vozu jsou stupňovité podstavce pro zobrazení různých pestrobarevných květin, včetně petúnií. Vysoké keře a trávy zakrývají část vozu z pohledu.

12. Miniaturní lakovaný vůz

Tento miniaturní vůz byl postaven pro umístění malých pelargónií a dalších květin v květináčích. Vůz byl natřen, aby dostal trochu více barvy, a umístěn na cihlovou plošinu na trávě. Chcete-li změnit vzhled, jednoduše vyměňte stávající květináče za nové.

13. Dubový vůz se závěsnými košíky

Jednoduchý dubový vůz s miniaturní lavicí a přidaným jhem. I když ve voze nejsou žádné květináče ani květiny, pojme několik plyšových hraček. Perfektní venkovní hračka pro děti nebo vnoučata. Na sedadle vagónu je umístěna malá konev.

14. Kovový a dřevěný vůz

Tento lichý vůz je vyroben ze dřeva a kovových tyčí a má tvar trochu jako koš. Vnitřek je plný velkých plastových květináčů a na kovové tyče jsou zavěšeny závěsné koše. Na zemi vedle je kreativní květináč ve tvaru člověka s malým keříkem na „vlasy“.

Zdroj: gardenloversclub.com