15 kreativních nápadů na stojan na rostliny pro kutily

Proč letos na podzim nezkusit něco úplně jiného než stejné staré keramické hrnce a nudné stojany na rostliny, které jste používali rok co rok? Nejen, že jsou domácí stojany na rostliny skvělým způsobem, jak nechat zazářit svou kreativní stránku, ale jsou také neuvěřitelně trendy v této sezóně a jsou skvělým začátkem konverzace.
Dali jsme dohromady 15 nejšikovnějších nápadů na stojánky na rostliny, které si sami vytvoříte, abychom vám poskytli nějakou inspiraci.

DIY dřevěný žebříkový stojan na rostliny

Dobře využijte starý dřevěný žebřík, který vám pomůže dostat vaše rostliny do nových výšin. Dřevěný žebřík je dokonalým venkovským elegantním akcentem, který předvede vaše květiny, bylinky a další rostliny v rustikálním stylu. Průřezy žebříku vytvářejí skvělý víceúrovňový povrch pro uložení různých rostlin. Kromě toho otevřenost designu žebříku pomáhá dát pop rostlinám jakékoli barvy, dokonce i základních zelených odstínů.

DIY rohový stojan na rostliny

Světle zbarvená hrnková rostlina zasazená do rohu vedle vašich domovních dveří vytváří velmi hřejivý a příjemný pocit pro každého, kdo vstoupí do vašeho domova. Namísto umístění rostliny přímo na zem použijte kreativní stojan ke zvednutí rostliny blíže k úrovni pasu.

DIY stojan na rostliny v jednom květináči

Zachumlejte jednu rostlinu v květináči do dobře padnoucího rostlinného stojanu, abyste zvýšili pozornost a pocit důležitosti pro konkrétní rostlinu, kterou si vyberete. Samostatný stojánek s jednou nádobou lze vyrobit prakticky z čehokoli. Rozhodněte se pro rostliny, které poskytují pocit intenzity a odlišují se od ostatních rostlin ve vašem domě.

Stojan na válec s mozaikovými dlaždicemi

Využití libovolného předmětu s barevnými mozaikovými dlaždicemi je výjimečný způsob, jak zajistit, aby květiny a zeleň jakékoli rostliny vypadaly živěji než kdy předtím Předměty s mozaikou ze skleněných dlaždic dodávají šmrnc barev a zajímavé srovnání mezi čtvercovými, vícebarevnými dlaždicemi a jemností. z květů

Stojan na kolo rostlin

Chcete-li být skutečně chic na chalupu, zachraňte staré kolo a použijte rám jako držák na rostliny pro svépomocné použití. Kabeláž lze umně přivázat k různým paprskům a vytvořit tak skutečně unikátní rostlinný stojan.

DIY vrstvený stojan na rostliny

Vícepatrový stojan na rostliny je perfektní způsob, jak předvést své oblíbené rostliny a květiny a zajistit, aby se každému dostalo veškeré pozornosti, kterou si zaslouží. Vrstvy lze doslova vyrobit z čehokoli, co se vám líbí.

DIY závěsná zahrada


Visutá zahrada je dokonalým příkladem DIY rostlinné expozice, kterou lze vytvořit jakýmkoli představitelným způsobem, po kterém vaše srdce touží. Pro extra zajímavý dotek použijte jasnou kabeláž, která vytvoří dojem, že vaše rostliny doslova plují vzduchem.

Malý modrý stojan na lavičku

Možná není nic roztomilejšího než jednoduchá modrá dřevěná lavička s rozkvetlým jarním oblíbencem. Bonusové body za mimořádnou roztomilost, pokud je lak lehce odřený a odhaluje starožitný vzhled.

Stojan na rostliny

Využití taburetu jako stojanu na rostliny je vynikající způsob, jak spojit květiny a funkčnost. Taburet lze používat podle potřeby, zatímco odpočívající rostlina je skvělým způsobem, jak do interiéru vnést trochu zeleně.

Závěsný stojan na palety

Použití stojící palety k zavěšení rostlin v květináčích je fantastický způsob, jak mít ohromující víceúrovňovou zahradu, která doslova visí na zdi. To je také skvělý nápad pro bylinkovou zahrádku. Hledejte květináče a držáky rostlin, které mají jednoduché háčky, které lze připevnit k paletě.

DIY moderní snadno vyrobitelný stojan na rostliny

Sestavení vlastního stánku pro svépomocné zařízení usnadňuje získání pocitu úspěchu, i když je proces stavby tak jednoduchý, že vám zabere jen 20 minut. Jednoduché stojany na rostliny navíc vypadají skvěle pod propracovanými květinami v květináčích nebo pod výrazným odstínem zelené.

Jednoduchý stojan na dřevo

Pokud opravdu chcete umístit reflektor na dekadentní kvetoucí květinu nebo opravdu jedinečnou rostlinu, použijte dřevěný stojan na rostliny inspirovaný minimalismem. Tento jednoduchý stojan zajistí, že veškeré zaměření bude zaměřeno přímo na rostlinu(y) dle vašeho výběru.

Stojan na rostliny na klavírní stoličku

Zatímco myšlenka použití kruhové, otočné klavírní stoličky pro skutečné usazení klavíru se již dávno stala zastaralou, tyto milé malé klavírní stoličky jsou skutečně kreativními držáky rostlin. Taburetku můžete natřít tak, aby ladila s vaší výzdobou, a oživit ji jakýmkoli jiným způsobem, díky kterému vynikne jako vynikající akcent ve vaší domácnosti.

Drátěný stojan 

Drátěný stojan na rostliny je perfektní volbou pro každého, kdo chce v interiéru pop nebo květinovou nebo zeleň, ale má velmi moderní nebo minimalistický vkus v domácí výzdobě. Drátěné rámy výjimečně dobře zdůrazňují tmavé dřevo a sklo a také udržují zaměření na samotnou rostlinu.

Betonový DIY stojan

Beton je často přehlížen jako ideální médium pro vytvoření DIY rostlinného stojanu. Lze jej však doslova vytvarovat do jakéhokoli tvaru a umístit na jakýkoli typ předmětu, který jej podepře, což mu dává téměř nekonečný potenciál. Kromě toho lze betonu potisknout doslova cokoliv, co se vám líbí, což usnadňuje personalizaci a kreativitu.

Zdroj: gardenloversclub.com