15 nápadů na recyklovaný paletový květináč pro jedinečnou zahradu

Pokud jde o použití květináčů na zahradě, existuje nepřeberné množství možností. Pěstujte tašky, keramickou keramiku, plastové květináče, závěsné koše a ještě více! Takže když si vyberete, co přidat do svého zahradního prostoru, věci mohou být ohromující.

Koneckonců, jakýkoli design, který nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu vkusu, bude nejlépe fungovat ve vaší osobní zahradě, ale s předmětem tak všestranným, jako je paleta, jsou možnosti designu bohaté a téměř vždy snadno replikovatelné! S jednoduchým kladivem a sadou hřebíků a trochu zkušenou rukou můžete paletu přestavět, aby se z ní stal překvapivě stylový a jedinečný květináč.

Možná si myslíte; s paletou toho můžete dělat jen tolik. Ale čeká vás překvapení! Je opravdu úžasné, co lidé s těmito jednoduchými předměty vytvořili. Jsou to doslova lego DIY konstrukce, snadno se používají a výsledek je vždy působivý.

1. Malý obdélníkový květináč
Překvapivě hezký design, jednoduchou rozřezanou paletu lze přeskupit tak, aby vytvořila tento malý obdélníkový květináč. Ideální pro obložení strany domu nebo terasy a skvělé pro pěstování zeleniny nebo koření!

2. Step Planter
Tento design vyžaduje trochu více úsilí, ale výsledek zjevně stojí za to! Tento příklad obsahuje šest květináčů v každé sekci, ale můžete sekce přidat nebo je snadno odebrat. Tento design funguje nejlépe, když máte dostatek prostoru pro naklonění květináčů.

3. Květináče se širokým dnem
Pokud máte pár palet navíc, může tento design docela dobře fungovat! K vytvoření široké základny potřebujete jen trochu dřeva navíc a máte jedinečný a stylový květináč připravený také na jakékoli květiny, zeleninu a koření!

4. Velké truhlíkové květináče
Design ideální pro udržení vašich rostlin ve výšce a snadnou péči. Použijte nařezané palety k tvarování stěn těchto květináčů a vyložte vnitřky kusem tkaniny pro úpravu krajiny, abyste udrželi půdu v ​​ní.

5. Vertikální závěsný stojan na koření
Jednoduchý a rychlý design, tento závěsný květináč je jen běžná paleta se dvěma deskami vytaženými shora. Charakterizujte svůj design kreativními štítky nebo nápisy a zasaďte cokoli od koření a bylinek po malé květiny!

6. Květináče na šikmou věž
Vymalujte své převedené palety zábavnými jasnými barvami, jako je tento příklad, nebo použijte tlumenější motiv, aby odpovídal tomu, co máte na zahradě. Tento design je vhodný v tom, že stojí sám o sobě a pojme velké množství zeleně.

7. Horizontální zemní květináč
Krása tohoto designu spočívá v tom, že na dno palety nemusíte používat ani desky, abyste udrželi nečistoty uvnitř, jednoduše vyplňte prostory v paletě zeminou pro výsadbu a desky nahoře použijte jako oddělovací pruhy.

8. Zvednutý truhlík sázecí
Tento kreativní design bude vypadat skvěle v každé venkovské zahradě. Přidejte na palety barvu nebo detaily, abyste tento design přizpůsobili tomu, co se hodí k vašemu vlastnímu zahradnímu prostoru.

9. Dlouhé vertikální závěsné květináče
Zavěste tyto květináče na jakýkoli plot nebo zahradní zeď, abyste vytvořili mřížkový vzhled. Zasaďte visící květiny nebo liány, abyste vytvořili efekt zelené stěny. Palety můžete natřít tak, aby vyčnívaly zpod zeleně, nebo je nechat čisté a zamaskované.

10. Stolní sázeč palet
Tento nápad na květináč s kreativním a pohodlným designem vytváří lavičku, na které můžete sedět a užívat si zahradu, včetně truhlíků. Vyplňte tyto prostory zeminou pro výsadbu nebo jednoduše použijte rostlinu v květináči.

11. Květináč na konferenční stolek
Pokud máte prostor se spoustou míst k sezení, ale nemáte kam umístit nápoje nebo jídlo, tento design vás může zachránit! Pomocí dřeva z palet můžete vytvořit stylový stůl s prostorem uprostřed pro jakékoli rostliny nebo jinou dekoraci.

12. Náhodné závěsné květináče
Tyto závěsné květináče, které dobře fungují s mnoha různými tvary a velikostmi palet, dodávají charakter každému plotu nebo zdi. Paletu můžete rozřezat a přetvořit na libovolnou velikost nebo tvar.

13. Jednoduchý květináč se třemi krabicemi
Tento květináč s jednoduchým a snadno vyrobitelným designem se skládá ze tří malých krabic. Zavěste na jakoukoli zeď nebo plot a použijte jej pro malé rostliny a koření.

14. Rozložené horizontální květináče
Tento jedinečný design obsahuje horizontální květináče naskládané vertikálně a střídavě. Dřevo palet ponechte hladké nebo je natřete tak, aby odpovídalo tématu vaší zahrady. Přidejte malé držáky pro věci, jako jsou malé kořenící rostliny nebo lucerny.

15. Stojací horizontální květináče
Tento jednoduchý design se vyznačuje malými krabicemi, které slouží jako police pro dekorace nebo pro ukládání malých zahradnických nástrojů nebo semen. Přidejte strany k paletě, abyste je zaplnili nečistotami, nebo jednoduše použijte rostliny v květináčích, jak je znázorněno výše.