17 nápadů na podzimní zahradní dekorace, které si zamilujete

Zdobení mé zahrady je prioritou každé sezóny, protože chci do svého venkovního prostoru přidat prvky své osobnosti. Vzhledem k tomu, že podzim je hned za rohem, myslel jsem si, že vytvoření seznamu některých z nejlepších podzimních zahradních dekorací, které jsem našel, by mohlo pomoci ostatním najít pár kousků, které by si přidali do svého prostoru.

V této příručce se podíváme na 17 různých dekorací a doufejme, že vám popisy pomohou najít tu, která vyhovuje vašim potřebám. Tento seznam bude obsahovat nápisy, květináče, lucerny a dokonce i několik věnců, které lze použít jako podzimní dekorace.

1. Red Amish Wagon Planter

Pokud hledáte jedinečné květináče pro vaši zahradu, tento vůz je skvělou volbou na podzim. Je to rustikální červená barva a má železná kola, která budou vypadat perfektně s trochou půdy kolem nich. Rostliny mohou být v květináčích nebo umístěny přímo v zadní části vozu.

2. Pytlovina strašák 

Jedná se o vlajku o rozměrech 12,5 x 18 palců. Je vyrobena z odolné pytloviny a má na sobě obrázek strašáka. Na sobě má šátek, slámové vlasy a cylindr s květinou. Na strašilkách je také vrána, rameno.

3. Podzimní tříkolový otočný kotouč

Tento spinner je navržen tak, aby se ve vaší zahradě točil ve větru. Tři kolečka jsou kombinací vašich oblíbených podzimních barev a jsou navržena tak, aby se dala sestavit na kůl, který můžete zasunout do země. Látka je odolná vůči UV záření a skvrnám, takže vydrží.

4. Sluneční světlo ve tvaru měsíce

Jedná se o solární světlo, které bude na zahradě vypadat skvěle. Je navržen se složitými vzory v kovu a také jako koule z praskajícího skla, která sedí uvnitř měsíce. Je vyrobena tak, aby byla vodotěsná, a když je plně nabitá, poskytuje až šest hodin svícení.

5. Závěsný zahradní zvon slunečnice

Pokud máte venkovní prostor, kam můžete něco zavěsit, pak je to skvělá volba. Tyto rostliny jsou součástí podzimu, takže mohou být již vysazeny ve vaší zahradě. Tento kus dekorace má nahoře velkou slunečnici, po ní menší, mramor a zvonek.

6. Světlo sovy na solární pohon

Toto jedinečně vypadající solární světlo je skvělou volbou pro vaši zahradu. Je na solární pohon, takže pokud je schopen absorbovat až osm hodin slunce denně, bude schopen svítit až 10 hodin v noci. Sova je oranžová a hnědá a v noci svítí pírka na hrudi.

7. Solární solární světla Kovová sova

Jedná se o sovu, která má zelenou a hnědou barvu. Má světla pro oči a osm dalších na hrudi. Když sova během dne dostatečně hřeší, světla s lehkostí osvětlí vaši zahradu. Sova je navíc odolná vůči povětrnostním vlivům a korozi, takže venku vydrží déle.

8. 35palcová socha páva

Tato socha páva má elegantní pózu, která bude vypadat skvěle v každé zahradě. Je vyroben ze železa a je ručně malovaný vysoce kvalitní barvou, která je navržena tak, aby na slunci nevybledla. Pokud máte na zahradě modrou a zelenou rostlinu, tento ptáček se tam docela hodí.

9. Kovová listová lampa

Tato lucerna je skvělou volbou na terasu. Je to lucerna ve tvaru válce, která je navržena tak, aby byla poháněna slunečním světlem. Při plném nabití poskytne v noci asi osm hodin svícení. Podél vnější strany válce jsou výřezy listů, které budou svítit, aby ukazovaly světlo.

10. Podzimní sklizňový věnec

Jedná se o 26palcový věnec, který je určen k zavěšení na vaše dveře nebo vchod do vaší zahrady. Věnec je plný podzimního listí, tykví a lesních plodů. Tento barevný věnec je ideální na Halloween a Den díkůvzdání. Tento věnec je navržen tak, aby byl odolný vůči povětrnostním vlivům i UV záření.

11. Krásný podzimní věnec s dubovými listy

Na podzim některé z nejkrásnějších věnců, které můžete najít, mají v designu spoustu listů. Tento má miniaturní dýně, šišky, stonky pšenice a podzimní listí pro dokončení věnce. Věnec má průměr 24 palců a je navržen s UV ochranou, aby vydržel déle.

12. Rustikální dřevěný vůz

Tento vůz květináč je vyroben z masivní jedle; ve skutečnosti má dřevo také povrchovou úpravu, která vypadá skvěle. Květináč má dostatek prostoru pro květiny a kolečka a rukojeť vozu se pohybují, takže můžete snadno změnit jeho umístění na vaší zahradě.

13. Halloweenské Jack-O-Boxy


Jedná se o sadu tří boxů, které lze použít k osvětlení vaší přední verandy nebo terasy. Každý z nich má na sobě vyrytý jiný obličej, díky čemuž jsou ideální pro výzdobu vaší zahrady na Halloween. Boxy jsou vyrobeny z březového dřeva a jsou mořené na vodní bázi.

14. Vděčná a požehnaná vlajka


Pokud hledáte něco, co můžete použít k ozdobení na Den díkůvzdání, pak je tato vlajka skvělou volbou, kterou můžete použít. Má slunečnice přes vlajku, stejně jako dýně a tykve. Vlajka také říká „Vděčný a požehnaný“.

15. Hello Fall Sign


Pokud se letos těšíte na podzim, pak je toto znamení ideální k přivítání podzimu. Cedule je vysoká cedule s nápisem „Hello Fall“ a na spodní straně cedule je dokonce dýně a několik listů.

16. Podzimní girlanda


Podzimní girlanda je skvělá volba, kterou můžete použít k ozdobení vašich dveří i podloubí ve vašem domě. V girlandě jsou propletené listy, šišky, žaludy a bobule. Existují také různé velikosti a tvary stuh, které se používají k jejímu spojení.

17. Vítejte v našem domovském znamení


Pokud hledáte uvítací ceduli, která bude dobře fungovat pro podzimní sezónu, pak je tato ideální. Jedná se o dva kusy dřeva, které se spojí a vytvoří větší kus. Cedule říká „Vítejte v našem Home Sweet Home.“ Písmeno „o“ ve slově domov je ve skutečnosti podzimní věnec.