20 nízkorozpočtových zahradních květináčů a projektů kontejnerů

Všichni milujeme zdobení našich zahrad, ale někdy se zdá, že nejlepší projekty budou stát ruku a nohu. Ale jsme tu, abychom vám ukázali, že to prostě není pravda! Pokud máte zájem vyzdobit svou zahradu, aniž byste museli vydělat peníze, zde je 20 nízkorozpočtových zahradních květináčů a projektů kontejnerů, které si můžete vyrobit doma.

V níže uvedené galerii najdete inspiraci pro přeměnu vaší zahrady na místo, kde přesně chcete, aby byla, takže doufáme, že jste připraveni pustit se do zdobení ještě dnes! Jak následuje naše galerie, všimnete si obrovského množství projektů, které lze dokončit pomocí starých předmětů, které se běžně vyskytují po domě. Pokud doma udržujete věci čisté a bez nepořádku, nemějte obavy: mnoho z těchto věcí seženete v sekáčích a ve výprodejích ve vašem okolí.

Obzvláště milujeme skvělé nápady, jako jsou staré květináče na boty a starý trakař. Jednoduché, ale efektivní projekty, jako jsou tyto, jsou všude skryté a čekají, až vás inspirují. Tyto zábavné a kreativní DIY projekty jsme našli, když jsme brouzdali po internetu a hledali nápady na zahradní projekty pro naši zahradu. Doufáme, že se cítíte stejně a chcete jeden nebo více z nich vyzkoušet na svém vlastním dvorku.

Jen si pamatujte: existuje svět možností a jen malá část z toho stojí peníze. Tak popusťte uzdu své fantazii a uvidíte, co vymyslíte!

Máte kolem sebe nějaké staré Crocsy? Ty lze použít k ozdobení prázdného plotu. Líbí se mi, že můžete použít různé barvy.


K ozdobení zahrady můžete použít jakékoli staré boty nebo holínky. Líbí se mi, jak se tady používají boty do deště.

Použijte tyto staré židle k vyzdobení rohu vašeho dvorku nebo je použijte na terase nebo terase. Vypadají skvěle kdekoli.


Miluji tento trakař. To by vypadalo skvěle kdekoli na mém dvorku / předzahrádce. Nevlastním trakař, takže jeden takový hledám v garáži/prodeji na dvorku.


Položte rozbitý hrnec, podívejte se na tento nápad!

Povalují se vám staré koše, které se nepoužívají? Vím, že jich mám tuny. Tyto budou vypadat dobře kdekoli.

Tato květinová komoda je tak jedinečný nápad.

Květináče z plechovky barvy! Tak hustý!

Květináče na peněženky – Mějte nějaké staré peněženky, které jste byli připraveni vyhodit. Budou vypadat skvěle na plotě nebo zavěšené na zdi. (zdroj)

K zavěšení květináčů použijte jakoukoli starou paletu. Velmi roztomilé!

Zasaďte si oblíbené bylinky. Topsy-Turvey Herb Garden!