23 úžasných víl a soch andělů v zahradě

Když máte venkovní zahradu, která je velká a plná barevných rostlin, budete chtít přidat do prostoru jedinečný dekor. To může zahrnovat odrazové můstky, keře, lemování a další, ale jednou z nejvíce dekorativních možností, které můžete zvážit, je ohromující socha, která se může stát ústředním bodem v jakékoli zahradě. Zamilovala jsem si mít na zahradě sochy andělů a také víly. Cokoli s křídly dodá vaší zahradě rozmarný pocit, díky kterému budete vypadat, jako byste byli v jiném světě, zatímco jste v prostoru.

Sošky andělů představují ochranu, takže mít je ve své zahradě znamená, že se vašim rostlinám bude dařit a vytvoří to ochrannou bariéru proti zlým duchům, kteří se snaží proniknout do vaší zahrady. Tyto sochy mohou být velké nebo malé a mohou být v mnoha různých polohách. Některé budou hlídat vás a váš domov, některé vyjádří odpuštění za vaše provinění a některé budou mít hlubší význam, který je pro vás důležitý.

Když si koupíte jednu z těchto soch, budete chtít zvážit kvalitu, protože s největší pravděpodobností bude venku na vaší zahradě přes déšť, vítr a intenzivní slunce. To znamená, že povrch sochy bude vyžadovat určité poškození, a proto je důležité mít odolnou sochu, která vydrží. Je také důležité koupit sochu, která má na sobě UV povlak a také něco, co ji udělá voděodolnou.

V této galerii uvidíte 23 různých soch, které jsou na trhu k zakoupení. Některé jsou vyrobeny z keramiky, zatímco jiné jsou vyrobeny z kamene. Některé jsou ručně malované, jiné si zachovávají přirozený vzhled.

1. Zahradní víla drží kardinála

Tato víla sedí na mechem porostlé skále a v rukou, které svítí ve tmě, drží kardinála. Má dlouhé vlající vlasy, které jí sahají přes ramena, a mosazná křídla se složitým květinovým vzorem. Na hlavě má pruh červených a modrých květů, který ladí s květy na skále.

2. Anděl se zářící holubicí

Další svítící figurkou, kterou si můžete dát na zahradu, je tento anděl. Klečí na skále se zářící holubicí v rukou. Anděl byl namalován ručně a můžete snadno vidět všechny detaily, které jsou přítomny v jejích vlasech a křídlech.

3. Víla sedící v okně

Jedná se o postavu, která je určena k umístění na strom. Vytváří na stromě okno, kde může víla sedět a dívat se do zahrady pod sebou. Na parapetu ji obklopují květiny a z okna visí žebřík.

4. Sedící socha Fannie the Fairy

Fannie je plachá malá víla, která se posadí na každou zeď nebo okraj vašeho venkovního prostoru. Ve vlasech má růže, kovová křídla s květinovým vzorem a roztomilé potrhané šaty. Když sedí se zkříženýma nohama, na koleno jí přistane pták. Všechny detaily na této soše byly namalovány ručně.

5. Socha Tessa škádlivá víla

Tessa je další velmi barevná pohádková socha, která sedí na skále, která je obklopena trávou a pestrobarevnými květinami. Její oblečení je vyrobeno z lián, listů a květin a její kovová křídla mají dechberoucí květinový design, který je viditelný, když zírá do zahrady před sebou.

6. Zahradní víla s glóbem

Tato víla se opírá o strom, který krásně kvete levandule. Ve spodní části stromu je koule, která svítí ve tmě. Můžete změnit barvu, aby odpovídala vaší zahradě, a socha je napájena solární energií, takže by měla vydržet několik hodin po západu slunce.

7. Socha víly hrající na flétnu

Tato socha víly je něco zvláštního, zvláště pokud máte rádi hudbu. Má na sobě šaty z listů, a když sedí na římse ve vaší zahradě, hraje na flétnu. Socha je potažena UV odolnou úpravou, která je navržena tak, aby chránila vyřezávanou pryskyřici před sluncem.

8. Dekorativní víla spočívající na římse

Tato víla je navržena tak, aby seděla na římse ve vaší zahradě. Sedí s jednou nohou nahoře a rukou na koleni. Její sukně je vyrobena z listů a ve vlasech má květiny. Tato socha je 24 palců vysoká a je vyrobena z pryskyřice, která je navržena tak, aby vydržela.

9. Pěkná fialová víla pokládání v zahradě

Ne všechny víly budou nosit andělské oblečení, takže pokud hledáte sochu s trochou odvahy, je to skvělá volba. Leží v posteli s levandulí. Její šaty jsou fialové a na zádech má rozevřená křídla.

10. Fiona klečící květinová víla

Fiona je krásná víla, která je vytvořena z kamene. Když bude klečet ve vaší zahradě, její přítomnost bude cítit. Má jemná křídla, která vypadají jako z krajky, a na temeni hlavy má složitý květinový věnec. Tato socha je vysoká jen asi 17 palců, takže se vejde téměř do každé zahrady.

11. Slunečnicová víla držící krmítko pro ptáčky

Tato víla je další vílou, která je vyrobena z kombinace drceného kamene a pryskyřice, díky čemuž se snadno vyřezává. Víla sedí v pozici se zvednutými koleny. Její paže spočívají na kolenou a drží malé krmítko pro ptáky ve vaší zahradě, které si mohou užívat.

12. Zahradní socha anděla vykoupení

Pokud hledáte anděla, který má více náboženský význam, pak je tohle skvělá volba. Anděl má nohy položené na skále a ona klečí v téměř fetální poloze. Její paže jsou omotané kolem kolen a křídla jsou rozevřena ve vzpřímené poloze.

13. Socha anděla držící kříž

Tato socha anděla, která je vyrobena z poly-stone, je krásná. Anděl byl vyroben ručně a všechny detaily, které vidíte na křídlech a šatech, byly ručně malované. Tato socha má ideální velikost pro umístění na stůl nebo malou římsu ve vaší zahradě.

14. Vysoká zahradní socha vyrobená z kovu

Tento anděl bude skvělým doplňkem na každý dvůr nebo zahradu. Socha je vysoká asi 32 palců a na její základně je mřížkový design, kde můžete pěstovat své rostliny a cvičit je, aby se proplétaly mezi tyčemi. Drží srdce a její křídla jsou roztažená a vítají vás v zahradě.

15. Nebeský anděl klečící v zahradě

Pro více náboženskou výzdobu bude tato socha klečícího anděla perfektní volbou. Když se dívá na oblohu, modlí se za odpuštění. Její křídla jsou roztažená a její ruce jsou přitisknuté k sobě. U jejích kolen jsou růže.

16. Bella kočka s andělskými křídly

Pokud jste milovníci domácích mazlíčků, pak tato andělská kočka jménem Bella bude dokonalým doplňkem vaší zahrady. Je pevně stočená a spí na desce s nápisem „Už ne po mém boku, ale navždy v mém srdci“.

17. Psí socha spícího anděla

Tato socha psa je skvělou volbou, kterou můžete zvážit, pokud jste v minulosti ztratili chlupatého přítele. Pes, který spí na pamětní desce, má velmi detailně vypracovanou a ručně malovanou srst. Křídla na zádech má zvednutá, takže je vidět, že to byl hodný kluk.

18. Modlící se anděl strážný

Tato socha je vysoká celých 16 palců, což znamená, že se může snadno stát středobodem vaší zahrady. Tato socha je vyrobena z krásného kamene a opatřena povrchovou úpravou, která je navržena tak, aby ji chránila před nepřízní počasí, a představuje anděla, který se modlí za vaši ochranu.

19. Anděl hlídající naše děti

Nic není důležitější než blaho našich dětí a tato socha zobrazuje anděla, který hlídá a pečuje o dvě mladé duše. Má svá křídla jemně omotaná kolem dětí a hrají si s ptáčkem a králíkem.

20. Pociťování Boží milosti

Tento anděl je úchvatný; má na sobě krajkové šaty a její křídla jsou plná peří. Tento anděl má dětskou tvář a je tu, aby vás vedla a chránila. Socha je potažena ochrannou vrstvou, aby nevybledla, a anděl je vysoký asi dvě stopy.

21. Anděl drží hnízdo plné ptáků

Tato socha anděla, která je asi 24 palců vysoká, je oblečená v dlouhém splývavém rouchu. Kolem hlavy má korunu z květin a v rukou drží ptačí hnízdo.

22. Malý spící anděl

Tato socha je směs pryskyřice a kamene, která usnadňuje vyřezávání detailů vlasů a křídel. Tato malá dívka leží s rukama pod hlavou. Má zavřené oči a zdá se, že ji křídla téměř zakrývají jako přikrývku.

23. Anděl krmící ptáky

Tato socha anděla má na sobě dlouhé šaty, které zvedla, aby vytvořila kapsu. Kapsa je plná semen, a když se dívá do zahrady, ptáci mohou přistát na jejích šatech a vychutnat si klidné jídlo.