5 DIY nápadů na design zahradní bowlingové koule

 

Jak jsme znovu a znovu říkali, zahrady nejsou jen jednoduchá místa, kde mohou růst barevné květiny a možná i zelenina. Zahrady mohou být krásným prostorem plným kreativity a života!

Existuje tolik různých způsobů, jak se můžete vyjádřit prostřednictvím své zahrady, a tyto dekorace na bowlingové koule pro vlastní potřebu jsou jednoduchým a efektivním způsobem, jak toho dosáhnout! I když se výroba mozaikové koule nebo přeměna bowlingové koule na berušku může zdát jako úkol, který by zvládl pouze ostřílený řemeslník, všechny tyto návrhy mají jednoduché pokyny krok za krokem, a jakmile se naučíte používat své materiály no, budeš mistr mozaiky.

Většina z těchto návrhů používá barevné kameny a oblázky, některé obsahují štípané dlaždice a výhodou práce s materiály, jako je tento, je, že ponechávají tolik prostoru pro vaši vlastní kreativitu, aby se mohla uplatnit. Máte velké kulaté plátno a kameny jsou střední.

Abychom vám poskytli lepší představu o tom, kde začít s vlastním uměním bowlingové koule, shromáždili jsme některé z nejlepších příkladů těchto dekorací, které jsou všechny podpořeny snadno použitelnými návody. Existuje dokonce design, který navrhuje použít místo bowlingové koule lampový globus, což jsme považovali za skvělý nápad! Podívejte se na další nápady na design a začněte pomocí níže uvedených odkazů!

1. Oblázková mozaiková koule

Vytvoření této oblázkové mozaikové koule vyžaduje trochu úsilí, ale jakmile pochopíte, jak pracovat se spárovací hmotou, je to docela jednoduché! K tomuto designu se hodí jakákoli stará bowlingová koule a výsledkem je tato barevná a zábavná zahradní dekorace! Pokud máte pocit, že potřebujete nějaké pokyny krok za krokem k opětovnému vytvoření tohoto návrhu, podívejte se na příspěvek návrháře zde.

2. Lamp Globe Garden Ball

Tento design může být vytvořen buď s bowlingovou koulí, nebo s lampou. Výhodou použití lampového koule je, že povrch bude šetrnější k lepidlům, zatímco u bowlingové koule může být nutné povrch obrousit, aby lepidlo drželo přilnavost. Další výhodou je, že globus lampy má plochý otvor, což usnadňuje postavení na podstavec. Zjistěte, jak tento specifický glóbus vznikl, a získejte pár dobrých rad, jak si vyrobit svůj vlastní zde!

3. Koule mozaikové dlaždice

Malé štípané dlaždice jsou uspořádány kolem této bowlingové koule, aby vytvořily tento klasický mozaikový design. Můžete použít dlaždice podobného tvaru, abyste se pokusili znovu vytvořit tento vzhled, nebo použít jakékoli tvary, které chcete, abyste si vytvořili svůj vlastní originální design! Konstrukce koule, jako je tato, je stejná jako u jakéhokoli jiného mozaikového designu a je docela snadné se ji naučit. Několik tipů, jak postupovat při vytváření takové dekorace, najdete v DIY designérech.

4. Koule berušky

Tyto divoké bowlingové koule mají kreativní nátěry, díky kterým vypadají jako berušky! Díky tomuto chytrému designu je kulatý tvar bowlingové koule těžko vidět, protože vaše oči budou chtít vidět tvar berušky. S trochou měděného drátu a několika kulatými korálky můžete přilepit anténu, abyste vytvořili plný efekt! Chcete-li získat nějaké tipy, jak vytvořit své vlastní koule pro berušky, podívejte se na příspěvek návrhářů zde.

5. Koule s pohledem

Nádherná „koule s pohledem“, tato bowlingová koule byla nastříkána stříbrnou barvou a poté byly vnější strany pokryty průhlednými oblázky s barevnými kameny použitými na vytvoření květinového designu! Návrhář poskytuje skvělé pokyny krok za krokem, jak znovu vytvořit tuto dekoraci, s několika užitečnými tipy, jak nejlépe využít potřebné nástroje.