7 stylových klecových květináčů, které zvýrazní vaši zahradu

Lidé přišli se všemi druhy nových a kreativních způsobů, jak zasadit květiny do svých zahrad. Ať už používáte konvenční květináče, ručně vyrobené květináče nebo jedinečné recyklované květináče, nejdůležitější věcí je, že něco sázíte a užíváte si to, jak to roste!

Jedním z našich oblíbených typů květináčů byly vždy květináče. Vintage vzhled ptačí klece visící na zahradě má prostě nějaký atraktivní prvek. Možná to má co do činění s dráty na kleci, nebo možná jsou to rostliny, které se vždy jakoby vylévají ze stran. Bez ohledu na to je to pohled, který jsme poznali a milovali.

Víme, že existuje spousta řemeslných obchodů a pohodlných míst, kde si můžete koupit starodávnou ptačí klec, ale recyklace staré klece, která se vám povaluje, bude fungovat stejně dobře! Skvělé na tomto typu provedení je, že máte prakticky neomezené množství možností umístění. Klec můžete zavěsit, připevnit na zeď nebo vchodové dveře nebo ji jednoduše postavit na rovnou plochu.

Podívejte se na těchto sedm různých příkladů sázecích klecí, které jsme shromáždili! Mnoho z nich využívá sukulenty jako rostliny uvnitř, ale nemusíte mít pocit, že se váš návrh musí omezovat na to! Rostliny, které visí a živé květiny jsou vždy skvělé pro tyto druhy květináčů.

1. Klec pro umělé sukulenty

Tato ptačí klec je vyrobena ze silných kovových tyčí, rozmístěných daleko od sebe. Horní část klece se otevře a umožní vám přístup k umělým rostlinám uvnitř. Návrhářka jednoduše koupila své materiály v dárkovém oddělení drogerie. Nejsme si jisti, ve kterých drogeriích nakupovala, ale jsme si jisti, že podobné materiály najdete v obchodě s řemeslnými výrobky nebo v obchodě s potravinami kolem vás!

2. Jeanie’s Cage Planter

Tento design využívá skutečnou ptačí klec postavenou pro umístění opeřeného přítele. Pokud jste měli ptáky a ještě jste se zbavili klece, zvažte implementaci tohoto návrhu! Vzhledem k tomu, že klec je sama o sobě tak prostorná, můžete ve skutečnosti použít pouze rostlinu v květináči a umístit ji dovnitř. Jak můžete vidět na dalších obrázcích svého blogu, návrhářka kolem květináče uvnitř klece omotala pytlovinový pytel, aby byla estetičtější.

3. Jak vyrobit šťavnatý věnec z ptačí klece

Tato velká ptačí klec je podobná prvnímu obrázku v tom, že se otevírá shora. Zadní strana klece je plochá, takže ji můžete zavěsit na přední dveře nebo ke zdi jako věnec. Designérka tohoto květináče věnovala velké úsilí jeho vytvoření a s jejím návodem můžete mít i vy působivý květináč k zavěšení na zahradu nebo na verandu! Navštivte Thrifty Artsy Girl a uvidíte všechny její tipy a triky pro proces výroby květináčů.

4. Jak zasadit klec pro ptáky

Podobný design jako u jiných ptačích klecí v tomto příspěvku, avšak horní část klece sestává spíše z tenkého drátu než z tlustého kovu. Návrhář má velmi užitečný blog s návrhy, jak vyrobit tento květináč na klec nebo podobný. Nabízí také dobré rady, jaké rostliny budete chtít použít pro svou klec.

5. Sukulentní květináč na klec

Tato ptačí klec je vysoká a tenká. Všechny dráty jsou tenké a umožňují dobrou viditelnost do klece, aniž by docházelo k vylití veškerého obsahu. Návrhářka má velký vkus pro estetickou přitažlivost a využití jejích nápadů k vytvoření vlastního květináče je jistý způsob, jak skončit s krásnou vlastní expozicí!

6. Sázeč ptačích klecí

Tato klec má široké otvory, takže pokud máte podobnou klec, budete si chtít být jisti, že použijete spoustu výstelky klece (ať už jde o jakýkoli materiál), abyste zajistili, že vaše rostliny uvnitř klece neztratí všechny své půda. Návrhář tohoto květináče ve svém blogu podrobně popisuje, jaké materiály použila, a má několik skvělých tipů, jak pracovat s každým jiným materiálem.

7. Sukulentní květináč ptačí klec

Tato malá ptačí klec je jedinečná od ostatních, které jsme uvedli v tomto příspěvku, v tom, že je bílá a má elegantní design, samozřejmě vyrobený výhradně pro dekoraci. Velké prostory mezi dráty v této kleci umožňují velkým sukulentním rostlinám vykvétat ze všech stran. Nejen, že vám návrhářka poskytne kompletní sadu pokynů, jak vytvořit sukulentní květináč, jako je tento, existuje také spousta dalších zdrojů, které se můžete dozvědět o zahradničení a výsadbě na jejím místě.