9 roztomilých a vtipných nápadů na ozdobení stromů

Objímačky jsou ozdoby, které můžete umístit na stromy a dát na stromeček obličej, aby vypadal jako živý.

Existují také další nápady na zdobení stromů, které můžete zvážit, takže to bude vypadat, jako by zvíře pokukovalo kolem stromu. To dodává zahradě pocit roztomilosti a vnáší vaši osobnost do výzdoby prostoru. Existuje několik možností, které v této příručce probereme. Některé z možností zahrnují žáby, medvědy, veverky a další zvířata, ale existují také objímače elfů, na které se také podíváme.

Materiály Tree-Hugger
Některé objímače stromů jsou vyrobeny z odolných dřevěných materiálů, zatímco jiné jsou vyrobeny buď z plastu nebo z polypryskyřičných materiálů, které budou schopny odolat živlům. Vzhledem k tomu, že tyto dekorace budou venku na vaší zahradě, budete chtít zvolit varianty, které jsou voděodolné, aby se časem nepoškodily nebo nevybledly deštěm a sluncem.

Než se rozhodnete, která z těchto ozdob na stromeček bude na vaší zahradě vypadat nejlépe, ujistěte se, že dekorace má správnou velikost pro strom, na který ji chcete umístit.

1. Frog Tree Hugger

Tato roztomilá žába je krásným kouskem dekorace, která vypadá, jako by byla vytvořena z kůry stromu, ale ve skutečnosti je vyrobena z odolné polypryskyřice, která je odolná proti vodě. Žába vykukuje kolem stromu, ke kterému ji připevníte; jeho prst je před jeho ústy, což vám dává vědět, abyste jeho příchod udrželi v tajnosti.

2. Baby Black Bear Tree Hugger

Mít na zahradě skutečné medvědy může být děsivé, ale roztomilé medvídě, které objímá strom ve vaší zahradě, může této oblasti dodat hodně charakteru. Tento medvěd je vyroben z polyresinového materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům, který má realistický vzhled a otvory pro šrouby na zadní straně umožňují snadné připevnění k jakémukoli stromu.

3. Elf vykukující za strom

Pokud hledáte objímače stromů, které jsou trochu slavnostnější, pak je tento elfí objímač stromů skvělou volbou, zejména kolem svátků. Obličej je pět palců krát sedm palců, takže by se měl snadno vejít do jakéhokoli stromu a ruce lze upravit tak, aby odpovídaly vašemu stromu. Tento roztomilý chlapeček je také voděodolný.

4. Wilhelm the Tree Sculpture

Wilhelm, který je středozemním entem, je dokonalým doplňkem každé zahrady. Tento obličej, který šeptá skrz jeho vousy z listí, lze snadno připevnit ke každému stromu. Dílo bylo vyrobeno z drceného kamene a pryskyřice a bylo ručně malováno, aby získalo krásný detail, který vynikne ve většině venkovních prostor.

5. Socha Bessie the Cow Tree-Hugger

Pokud chcete jedinečný vzhled zahrady, pak krávy, které pokukují po stromech ve vašem venkovním prostoru, vám mohou poskytnout vzhled, který chcete. Bessie je černobílá kráva, která pokukuje kolem stromu, aby vás pozdravila. Má design odolný vůči povětrnostním vlivům, který zabrání vyblednutí povrchu.

6. Zahradní had omotaný kolem větve

Hadí socha by byla ideální ve většině zahrad nebo venkovních prostor. Mohla by to být skvělá volba pro zahradní párty, zvláště pokud si host myslí, že had je skutečný. Větev je součástí sochy a je na ní spousta mechu, takže její připevnění k podobnému stromu bude vypadat realističtěji.

7. Sly Raccoon Tree-Hugger

Mývalové vypadají na zahradě hezky, ale nikdo nechce skutečného mývala ve svém venkovním prostoru, ale tento strom-objímač je skvělý způsob, jak začlenit zvíře do vaší výzdoby. Malý chlapík vypadá tak vyděšeně, když objímá strom, a vy můžete pohybovat rukama a nohama do libovolného úhlu, abyste strom lépe uchopili. Tato socha je vyrobena z keramiky, aby byla odolnější.

8. Tvář stromu starého muže s brýlemi

Pokud chcete, aby vaše stromy měly tváře, pak bude tento dekor starého muže ideální. Každý kus lze připevnit samostatně, abyste získali vzhled, který chcete, ačkoli strom, který je osm palců široký, je ideální, aby zajistil, že obličej nebude zmačkaný. Na nose jsou připevněny brýle a nad ústy je velký knír.

9. Spirit of Nottingham Tree Face

Tato strašidelná tvář stromu je navržena tak, aby vypadala, že vaše stromy straší. Existují čtyři otvory pro šrouby, které můžete použít k připevnění obličeje k téměř jakémukoli stromu, a jakmile bude na svém místě, bude to vypadat, že je součástí stromu. Je navržena tak, aby byla odolná i vůči dešti a slunci.