Čtyři naprosto rozkošné DIY Gnome dveře

 

Svět skřítků a víl je tajemný. Možná to rychle odepíšete jako fantazii, iluzi vytvořenou již dávno, aby vysvětlila chybějící ponožky a ukradený sýr, a možná máte pravdu. Ale co když nejste? Co když je tam venku celý svět těsně mimo náš lidský zrak?

Rádi si myslíme, že je to možnost. Skřítci a víly jsou v našich zahradách vždy vítanými hosty a my se rádi snažíme, aby byl prostor pro občasného drobného návštěvníka co nejhostinnější. To je důvod, proč jsme se rozhodli dát dohromady tento příspěvek čtyř skvělých návrhů dveří DIY gnome!

Možná si říkáte „no, dveře jsou k ničemu, když nikam nevedou“, na což bychom odpověděli: „To je kouzlo, hloupé!“. Tyto dveře mají být naplněny magickým tajemstvím a dětskou představivostí. Jsou perfektním doplňkem na každou zahradu a jak uvidíte, i do každého domácího interiéru!

Podívejte se na tyto hotové návrhy a přemýšlejte o tom, jak byste je mohli vyladit a přizpůsobit, aby dokonale zapadly do vaší vlastní zahrady. Zahrnuli jsme odkazy na všechny původní projekty, abyste je mohli sledovat a získat dobrý postup krok za krokem!

1. Vytvořte dveře Gnome – venkovní dekorace
Tato rozkošná malá dvířka Gnome jsou dobře zpracovaná a vlastně docela snadno vyrobitelná. Bude vypadat skvěle proti jakémukoli stromu na vaší zahradě nebo dokonce proti velké skalce nebo zahradní kůlně. S trochou standardní překližky, mořidlem na dřevo, dobrou pilou a malou klikou dveří si můžete vytvořit svou vlastní verzi tohoto jednoduchého designu a přidat do své zahrady trochu fantazie! Pokyny krok za krokem s obrázky najdete na stránce Dream A Little Bigger.

2. Výukový program Fairy Door
Tento malý vstup do světa víl a skřítků se ve skutečnosti nachází ve veřejném parku! Ale pokud máte dobré místo pro umístění na vaší soukromé zahradě, design bude určitě fungovat i tam! Tyto dveře vyžadují trochu více úsilí a jemnosti, ale s trochou odhodlání můžete vytvořit podobný nebo dokonce lepší design! Návrhářka ve svém blogu uvádí několik skvělých tipů na nejlepší postup výroby takových dveří. Myslíme si, že to rozhodně stojí za vyzkoušení!

3. Dveře V Lese
Tento design je elegantní a opravdu okouzlující. Příspěvek designérky zní, jako by prostě objevila tyto malé dveře, které vytvořili „dlužníci“, jak jim říká. Je zřejmé, že ne všichni máme zásoby a zdroje na to, abychom takovou scénu vytvořili od nuly, ale trocha prohledávání obchodu s uměleckými a řemeslnými potřebami by vám měla poskytnout dostatek materiálu pro vaše osobní ztvárnění!

4. Dveře v obývacím pokoji
Nejen, že návrhářka přidala do své zahrady trochu fantazie, ale také vnesla kouzlo dovnitř! To je skvělý nápad, pokud máte dobrodružné děti k zábavě, nebo pokud máte jen rádi svět fantazie! Vzhledem k tomu, že budete mít pěkný rovný povrch, se kterým se bude pracovat, bude instalace takových malých dveří uvnitř domu ještě snazší než výroba venku.