Fantastické nápady na DIY Tiki pochodeň

Pokud jste něco jako my, v noci si užíváte pohled na teplou ohnivou záři na zahradě nebo terase.

Obklopení vašich zelených ploch drobnými, kontrolovanými krby je jedním z největších potěšení moderního bydlení a přináší do našeho současného světa trochu dávné tradice. Oheň je ze své podstaty hypnotický, a když jej můžeme ovládat a ovládat konkrétními způsoby, získá novou vrstvu přitažlivosti.

Zatímco jednoduchým řešením, jak chtít na zahradě trochu přirozeného světla ohně, je koupit si sady tradičních stojanů na baterky tiki z obchodu s domácími potřebami, mnohem zábavnější je vyrobit si vlastní.

Rozhodli jsme se najít inovativní a zábavná řešení DIY tiki baterky, přinášíme vám fotografie a pokyny. Úroveň obtížnosti každého z těchto projektů se velmi liší, ale všechny mají jedno společné: šetrnost! Žádná z těchto svítilen nezatíží vaši peněženku příliš tvrdě.

Doufáme, že s trochou čerstvé inspirace a instrukcí můžete vzít nápady sdílené zde a běžet s nimi. Noc je temná a zahrada čeká na vaši záři.

1. Láhve Na Plotu

Také viděný v horní části tohoto příspěvku, nápad na montáž lahví vyrobených tiki pochodní na plot je pravděpodobně náš velmi oblíbený. S jednoduchou sadou hardwaru k zakoupení spolu se skutečným palivem pro svítilnu není nastavení nákladné. Tyto důmyslné malé lampy dodají okrajům nebo vašemu pozemku ráznou záři a v noci dokonale orámují zahradu.

2. Hořáky z měděných trubek

Být šikovný s nástroji může pomoci s tímto projektem, ale není to nutné. Fantastický nápad vám umožňuje použít měď, nejevokativnější z (nevzácných) kovů, novým zajímavým způsobem. Samotné výsledné svítilny jsou studijní a příjemné na pohled a budou se cítit jako doma v každém koutě vaší krajiny.

3. Pivní láhev Tiki Torch


Pokud jste něco jako my, máte pro tento projekt stálou zásobu pivních lahví. Jediné, co si budete muset koupit, kromě nápojů, které si stejně budete užívat, je sada knotů a nějaké palivo do svítilny. Pomocí značky, kterou preferujete, můžete vyrobit dokonale levnou a drze dokonalou tiki baterku během několika minut!

4. Žárovka


Proměnit neškodnou žárovku ve zcela nový zdroj osvětlení je dílem kreativity a řemeslné zručnosti, což vede k jednomu z nejzábavnějších projektů, které jsme našli. Tyto malé lampy jsou dostatečně malé na to, aby je bylo možné umístit prakticky kamkoli, a mohly by být přesně tím, co vaše zahrada potřebuje.

5. Pochodně Mason Jar Tiki

Svým rozsahem podobné projektu pivních lahví výše, svítilny na sklenice Mason jsou neuvěřitelně snadné a nezastavitelně účinné. Proces trvá minuty, ale výsledky trvají hodiny v kuse. Nejlepší na tom je, že zásoby jsou tak snadno dostupné, že byste mohli tyto krásky vyrobit během hodiny a nechat je dnes večer rozsvítit vaši terasu. Získejte výukový program zde.

6. Točící se pochodeň

Když jsme objevili tento DIY projekt, měli jsme jediné slovo jako odpověď: geniální! Pomocí jednoduchých vědeckých principů, které jsme všichni zapomněli od základní školy, můžete vyřezat a vyrobit tuto pohyblivou pochodeň bez velkého úsilí. Efekt je však brilantní. Vidět projekt v pohybu, který roztáčí dynamickou síť světla přes krajinu, je záviděníhodnou příležitostí.

7. Lampiony na plechovky

Tento fantasticky kreativní projekt lze dosáhnout prakticky jakýmkoliv konzervovaným zbožím z vaší kuchyně, trochou barvy a obyčejným nehtem. Můžete použít šablony nebo si vytvořit svůj vlastní design v plechovce, což z ní dělá velmi personalizovanou lucernu. Lze je dokonce nalakovat ve vámi zvolené barvě, takže ve dne vypadají stejně atraktivně jako v noci.

8. Lampa Tuna Can Hurricane

Uvědomte si, že na nás tento DIY projekt upřímně zapůsobil. Kombinace jednoduchých ingrediencí z úsporných obchodů a důmyslného přepracování tuňákových konzerv nám zanechává lampu téměř profesionálně vypadající. Kovový lak, posádky a levné hurikánové sklo spojují na míru šitou krásnou svítilnu tiki, která se bude fantasticky hodit do zahrady jakéhokoli stylu.

9. Láhev vína Tiki pochodně

Podobně jako výše uvedené lampy na pivní lahve, tento projekt využívá zdroj, který pravděpodobně máme všichni kolem našich domovů. Jakmile shromáždíte prázdnou láhev vína nebo dvě, detaily designu jsou na osobní volbě. Po zakoupení tiki paliva a knotů můžete dokonce vhodit kuličky a přidat tak baterkám záblesk barvy.