Jak vyrobit vánoční věnec pro vaše domovní dveře

Tento vánoční věnec, posetý červenými bobulemi a zakončený velkou červenou mašlí, se jistě stane sváteční klasikou. Vyrobte si tento víkend sami.

Chcete si na sezónu vystrojit domovní dveře, ale hledáte něco jiného než kulatý sváteční věnec? Vánoční swag je snadný způsob, jak přidat tradiční evergreen na vaše dveře, aniž byste museli stavět celý věnec od začátku. Tato tradiční sváteční dekorace na dveře vyrobená ze sezónní zeleně se snadno vyrábí a vydrží roky, takže si ji můžete užívat sezónu za sezónou.

Zásobte se zimní zelení a sezónními akcenty, abyste ozdobili ty nejhezčí vánoční vchodové dveře v bloku. Použili jsme umělé větve, ale stejnými směry můžete postavit swag ze skutečného evergreenu.

Potřebné zásoby
Swag ve tvaru slzy s dlouhou jehlou se šiškami
2 velké spreje z umělé borovice
Květinářství drát
Nůžky na drát
Šišky (volitelné, v závislosti na tom, kolik šišek má váš lup)
1-2/3 yardu 2-palcové červené stuhy s drátěným okrajem
Nůžky
Umělé červené bobule na stoncích
Umělé stonky eukalyptu
Tavná lepicí pistole a lepicí tyčinky
Získejte zásoby pro tento vánoční lup v našem obchodě Amazon!

Pokyny krok za krokem
Tento klasický DIY vánoční věnec lze snadno upravit, jak chcete. Změňte barvu mašle a další akcenty (milujeme zdobení šiškami!), abyste tomu dali svůj vlastní střih. Postupujte podle pokynů níže a vytvořte si svůj hned teď!

Krok 1: Přidejte vrstvy umělé zeleně do základny Swag
Položte swag na pracovní plochu. Vycentrujte smíšené borovicové spreje svisle na lup, umístěte jeden sprej směřující nahoru a jeden směrem dolů (se stonky stýkajícími se uprostřed). Zapojte spreje do swagu. Pomocí floristického drátu připevněte další šišky podle libosti doprostřed lupu a vycentrujte je na lupu svisle a mírně pod střed.

Krok 2: Přidejte do svého vánočního lupu mašli
Chcete-li květinářskou mašli, ustřihněte 40palcovou stuhu. Ponechejte 10palcový ocas a vytvořte 5palcovou smyčku, držte stuhu mezi palcem a ukazováčkem. Pokračujte v držení stuhy a vytvořte druhou smyčku stejné velikosti v opačném směru. Pokračujte, dokud nebudete mít šest smyček. Omotejte drát kolem středu luku, konce drátu nezastřihujte. U zbývajících mašliček připevněte zbývající kousek stuhy do středu. Odstřihněte konce drátu a stuhy.

Použijte květinářský drát k připevnění luku a umístěte jej směrem k horní části lupu těsně nad šiškami.

Krok 3: Přidejte bobule na dokončení
Umělé shluky červených bobulí přilepte za tepla na vánoční kořist a umístěte je tak, aby se rozprostíraly od středu kořisti. Pokud používáte skutečné bobule, použijte místo horkého lepidla květinářský drát. Chcete-li věnec zavěsit, použijte stuhu nebo drát k vytvoření háčku a podle našich jednoduchých pokynů k zavěšení věnce jej zavěste na vaše domovní dveře. Můžete jej také zavěsit pod venkovní svítidlo nebo přivázat k zábradlí přední verandy.