Mini sukulenty jsou nejroztomilejší rostlinky, jaké jsme kdy viděli

Seznamte se se svým novým oblíbeným malinkým rostlinným mládětem.

Někdy narazíme na věci, o kterých jsme nikdy nevěděli, že je potřebujeme, ale jakmile jsou v našem životě, už si bez nich nepamatujeme. Pro některé lidi to může být jejich partner nebo mazlíček, ale pro nás jsou to mini sukulenty. Jakmile uvidíte tyto malinké pokojové rostliny, budete také posedlí.


Spousta sukulentních odrůd je přirozeně malých, ale nyní si představte jejich dětské verze, které mají velikost vašeho nehtu. Nebo se podívejte na některé z více než 35 000 příspěvků #minisucculents na Instagramu.

Pokud po zhlédnutí příspěvků na Instagramu hledáte mini sukulent, podívejte se na TierraSolStudio na Etsy. Obchod popisuje svůj inventář jako „ručně pěstované rostliny a ručně vyráběná keramika pro hubiče rostlin“. Obchod má pěkný výběr mini sukulentů, včetně mikro kaktusu za 16 $, který je neuvěřitelně malý.

Další sladkou možností je Frankie Cactus (30 $, Etsy) s krásnými, jasně růžovými květy. Podle popisu je v balení malý kaktus, 1-palcový keramický květináč, bílý písek a pokyny k péči. Takže pokud nejste nejlepší v udržování rostlin naživu, může být dobrým místem pro začátek drobný mini kaktus.