Nádherné starožitné kovové sochy Angel Trellis

Tyto starožitné kovové sochy andělů jsou naprosto nádherné! Představte si, jak krásně by jeden z nich vypadal uprostřed jednoho z vašich záhonů. Tito vintage andělé jsou skvělým doplňkem do každého domu nebo zahrady.

Spodní část každé sochy níže lze použít jako mříž. Zasaďte své oblíbené popínavé rostliny. Některé rostlinné nápady jsou svlačec, plamének, růže nebo možná černooká Susan. Jednoho z těchto andělů můžete také ukotvit do květinové nádoby.

Přestože jsou tyto sochy andělů všechny velmi podobné, podíváme se na každou z nich a u každé z nich také uvedu několik tipů na péči.

Zahradní Angel Trellis 
Starožitná kovová zahradní socha anděla se srdcem, vnitřní Venkovní Umělecká výzdoba andělského dvora Dekorace na trávník na terasu Sváteční výzdoba Nápad na zahradu,

Socha Angel Trellis držící srdce je skutečně umělecké dílo, s jejími detailními vlasy, očima, nosem a rty je naprosto pozoruhodná. Měří 32 palců na výšku a její kruhová základna měří 8 palců v průměru. Spodní část sochy lze použít jako rostlinnou mříž pro vaše oblíbené popínavé rostliny. Anděl se snadno sestavuje. Jednoduše jí nasuňte křídla na záda a montáž je hotová.

Zahradní Anděl Trellis Socha s modlícíma se rukama

Socha anděla s modlícím se rukama je okouzlující. Má vintage rustikální vzhled. Tato socha by vypadala skvěle uvnitř nebo venku. Měří 23“ na výšku, má rozpětí křídel 11″ a kruhovou základnu o průměru 7“. Je celokovový a byl ručně malovaný, aby vydržel počasí. Montáž a instalace jsou opravdu jednoduché. Jednoduše jí nasuňte křídla na záda a montáž je hotová. Tato socha anděla může být umístěna uprostřed květinového záhonu ve vaší zahradě nebo na trávníku. Někteří také použili solární LED světla. Můžete kolem ní omotat tato světla a ona bude v noci zářit a stane se ústředním prvkem vaší zahrady.

Socha Zahradního Anděla Trellis drží hvězdnou hůlku
Starožitná kovová zahradní socha anděla s hvězdnou hůlkou, vnitřní Venkovní Umělecká výzdoba na dvorek Anděla Dekorace na terasu na trávník Sváteční výzdoba na zahradu Nápad na dárek, 26″H (hvězdička)

Další umělecké dílo! Mohla by být hvězdou vaší zahrady. Detail, který se dostal do její tváře, je fantastický. Je vysoká 26 palců a má kruhové dno o průměru 6,5 palce. Dno lze použít jako mřížovinu na rostliny. Můžete zasadit některé bledule, černookou Susan nebo plamének, abychom jmenovali pár popínavých rostlin.