Nejlepší venkovní květináče pro rok 2023

Mít krásnou cestu vedoucí k vašemu domu, která je plná květin, je skvělé, ale když se přiblížíte k verandě a vstupním dveřím, začlenění květináčů a rostlin v květináčích do vaší venkovní výzdoby pomůže vašemu obrubníku přitažlivost. Dodá vašemu venkovnímu obytnému prostoru chuť a ukáže vašim hostům trochu vaší osobnosti, než vstoupí do vašeho domova.

Dobrý květináč pro vaši přední verandu může být vyroben z mnoha různých materiálů. Některé květináče, které jsem zahrnul do tohoto seznamu, jsou vyrobeny ze dřeva, zatímco jiné jsou keramické. Květináče, které najdete na tomto seznamu, se dost liší, protože jsem chtěl zahrnout závěsné možnosti, vyvýšené květináče a květináče, které sedí přímo na schodech na verandě.

Na tomto seznamu je několik plantážníků, které zbožňuji. Za prvé si myslím, že Amish Garden Wagon by byl dokonalým akcentem středně velké zahrady. Dokážu si to představit přímo uprostřed krásné skalky s několika sukulentními rostlinami kolem základny kol. Mohli byste dokonce dát nějaké liány na vůz a nechat je vplést mezi paprsky vozu.

Také miluji SKUTEČNÝ horizontální sázecí stroj na polena. Mám květinové záhony podél okrajů mé verandy; místo toho, aby byly olemovány kamenem, jako jsou, mohou být mírně zakopány do země a vytvořit tak nádherné lemování, které dodá vaší terase atmosféru chaty v lese.

Dost o mém vkusu, pojďme k květináčům, abyste si mohli vybrat nějaké pro svůj domov.

1. Sada sudů rustikálního secího stroje

Tyto rustikální sudové květináče jsou navrženy tak, aby vypadaly jako staré sudy plné jablek. Každý z nich je namořen tak, aby byla vidět kresba dřeva, poté jsou k designu přidány kovové ozdoby a rukojeti, aby byl vzhled dokončen. Sudy se dodávají v sadě po třech. Největší z nich je asi 15 palců vysoký a každý se zmenší asi o tři palce, takže je ideální pro předvádění rostlin různých velikostí.

2. Dřevěný zahradní vůz
Tento dřevěný vůz je ideální pro vytvoření starožitného, prérijního pocitu na vašem dvoře. Tento vůz je vyroben z jedle, což mu dodává jedinečné zbarvení, díky kterému vypadá, jako by existoval již léta, zvláště když vezmete v úvahu vypalování. Nejlepší na tomto voze je, že se kola skutečně otáčejí, takže si můžete vytvořit květinové aranžmá, které chcete, blízko vašeho domova, a pak je snadno přemístit na zahradu.

3. Amish Garden Wagon

Tento vůz Amish je navržen tak, aby připomínal skutečnou buginu Amish. Barevná karoserie vozu je zde lakována zeleně, ale je k dispozici také v modré a červené, pokud tyto barvy lépe odpovídají vašemu outdoorovému stylu. Kola jsou vyrobena ze železa, takže jsou skutečně schopna fungovat a pohybovat se po vaší zahradě. Vůz je o něco méně než dvě stopy dlouhý, takže je zde spousta místa pro úžasnou ukázku květin.

4. Rustikální sada na terasu zahradní a květinové květináče
Tyto vertikální květináče jsou ideální pro vchod, ale také by vypadaly skvěle podél okraje terasy nebo terasy. Krásná měděná úprava se nanáší ručně a roztírá, aby to vypadalo, že jde opravdu o starožitnost. Uvnitř každého z květináčů je vložka, takže ji můžete naplnit krásnou expozicí, která přivítá vaše hosty u vás doma. Tyto květináče se dodávají v sadě; první je 35 palců vysoký, zatímco druhý je pouze 29.

5. Třívrstvý stojan na květináče
Tento třípatrový stojan na květináče je skvělý pro přidání expozice do středu vaší zahrady. Ve spodní úrovni je největší květináč a jak jdete nahoru, každý květináč se postupně zmenšuje. Celkově je tento květináč vysoký přibližně 25 palců. Každá část květináče je vyrobena z odolného polypropylenu a vzájemně se spojují pomocí válce, který snadno skryjete pomocí kaskádových květin.

6. Stohovací sada secího stroje se systémem průtoku vody
Tento další je skvělý stohovací květináč, který lze stohovat až do výšky devíti pater. Mysleli byste si, že přidáním dalších pater bude zalévání obtížné, ale tyto květináče jsou samozavlažovací. Ve skutečnosti jsou navrženy s designem vnitřní mřížky, která pomáhá vodě dostat se k rostlinám. Je to perfektní květináč na balkon nebo malou plochu; můžete vystavit své květiny, aniž byste zanechali velkou stopu.

7. Nostalgický stojan na zahradní železnou rostlinu
Železné stojany na rostliny dodávají vaší venkovní výzdobě určitou chuť, ale tento specifický květináč byl tvarován tak, aby vypadal jako jízdní kolo. Nejlépe vypadá s velkou barevnou rostlinou zabírající sedlo jízdního kola, ale pokud se rozhodnete pro vinnou révu nebo popínavou rostlinu, můžete použít paprsky pneumatik k vytvoření jedinečného prolínajícího se designu. Bohužel se na tomto kole kola ve skutečnosti neodvalují.

8. Keramické nefritové zahradní květináče
Plantáže musí být poutavé; když z nich uděláte střed vaší zahrady, stane se z nich bod místních klepů. Tyto keramické květináče jsou dokonalým doplňkem vaší zahrady. Keramika má krásnou pískovou barvu, která je zvýrazněna šalvějovými prsteny a černými diamanty. Se sadou jsou tři květináče, do kterých můžete rostliny umístit přímo, protože v každém jsou odtokové otvory.

9. Železný závěsný květináč
Tyto rozkošné malé železné květináče jsou skvělé. Připomínají konev s otevřeným víkem, takže květiny mohou přetékat přes okraj. Květináč má rukojeť, díky čemuž je ideální pro zavěšení květin nad balkonem, verandou nebo plotem. Rukojeť je ve skutečnosti odnímatelná, takže pokud byste květináč dříve postavili na zem, můžete to snadno udělat, aniž by se rukojeť zdála na svém místě.

10. Plastové zahradní závěsné květináče
Nic není lákavější než několik zavěšených rostlin na vaší verandě. Tento závěsný květináč v proutěném stylu je ve skutečnosti vyroben z polypropylenového materiálu, který odolá jakémukoli nepříznivému počasí a extrémnímu slunci. Vypadá stejně jako ratan, ale nikdy nevybledne ani se neroztrhne. Má také trojitý řetězový design, který bude schopen podporovat i větší rostliny. Jedná se vlastně o sadu dvou, takže můžete mít jednu na každou stranu verandy.

 

11. Zahradní embosovaný dekorační květináč
Pokud chcete do svého venkovního prostoru vnést barevné akcenty, pak tato sada tří květináčů jistě rozzáří váš dvůr. Tyto květináče jsou vyrobeny z keramiky a každá má jinou barvu a velikost. Největší z nich je jasně královská modrá na výšku 12 palců, prostřední je spálená siena vysoká asi devět palců a nejmenší je šalvějově zelená s výškou asi šest palců.

 

12. Zahradní květináče a železný stojan Terra Cotta
Tento květináč je skvělý pro pěstování několika menších rostlin společně. Některé rostliny nezvládnou studený zimní vzduch, takže tyto obdélníkové květináče usnadňují jejich přemístění do interiéru, než udeří mráz. Toto je sada dvou; Samotné hrnce jsou plastové, ale stojan je vyroben ze železa, aby měl na venkovním vzduchu trochu stability. Osobně miluji železnou práci na stojanu.

13. SKUTEČNÝ horizontální sázecí stroj
Tento květináč na klády je skvělý pro atmosféru jako na chalupě na vašem dvoře. Vypadá jako opravdová kláda, ale tento květináč dokáže izolovat vaše rostliny a ochránit je před nečekanými změnami počasí. V designu je dokonce drenážní otvor, aby vaše rostliny nehnily kořeny. Navíc jsou všechny ručně vyráběné, takže žádný květináč nebude totožný s jiným. Exteriér je rovněž opatřen nátěrem odolným vůči UV záření a povětrnostním vlivům.

14. Kaskádový dřevěný zahradní květináč

Když máte omezený prostor, jediný způsob, jak vytvořit dechberoucí zahradu, je zasadit ji. Tento kaskádový květináč vám to umožní. Je vyroben ze západního červeného cedru, což znamená, že je odolný proti napadení hmyzem a hnilobě. Skutečnost, že horní dvě vrstvy jsou vyvýšené, také pomáhá chránit rostliny. Tento specifický květináč je navržen se třemi patry, takže budete mít dostatek prostoru pro své oblíbené rostliny.

15. Vnitřní venkovní košový květináč
Závěsné rostliny nabízejí jedinečný vzhled, kterého byste měli využít. Tento květináč je ručně vyrobený slaměný koš, který má design se třemi řetězy. Uvnitř tkaného koše je železný rám, který je navržen tak, aby rostlině poskytoval oporu a odolnost. Na přední straně květináče je také místo, kde si můžete nechat do designu všít rčení.

 

16. Držák stropní rostliny na vnitřní venkovní terasu
Pokud je jedna závěsná rostlina skvělá pro přidání exotického pocitu do vašeho venkovního prostoru, pak by dvojitý závěsný květináč, který pojme dvě rostliny najednou, měl rozhodně vypadat působivě visící z vaší verandy. Výplet, který drží květináče na místě, je ručně vyrobený. To znamená, že je to celé někdo opletené a zauzlované a design je více než úžasný.

17. Vyvýšený proutěný žlabový květináč
Tento žlabový květináč je zvednutý do výšky téměř 30 palců, což z něj dělá skvělou volbu pro starší lidi a každého, kdo má problémy s pohyblivostí. Tento květináč má design, který vám dá vědět, kdy je potřeba rostliny zalít. Vzhledem k tomu, že je zde vestavěná nádrž, je vodoměr ideální k tomu, abyste věděli, kolik vody je tam skutečně ještě uloženo. Při příliš velkém přetečení lze použít vypouštěcí kohout.

 

18. Malý sázeč břidlice
Pokud máte dvorek s bílým laťkovým plotem, pak je tento další květináč ideální, aby ladil s vaším již existujícím dekorem. Ve skutečnosti je vyroben z PVC vinylu, což znamená, že na slunci nevybledne a barva nikdy nepopraská ani se neoloupe. Tento květináč je ideální pro vysoké rostliny, které jsou často umístěny za menšími rostlinami. Nejlepší na tom je, že když se to rozbahní, stačí to jen postříkat.