Okouzlující DIY Terra Cotta majáky

Vytvoření majáku z terakotových květináčů je jednoduchý a zábavný projekt pro váš domov. Tento projekt je tak jednoduchý, že by vám mohly pomoci i vaše děti!

Vyrobte si vysoký prvek pro vaši zahradu nebo dvůr nebo si sestavte malý, který budete používat ve svém domě. Barevné kombinace jsou nekonečné a doplňky, detaily a osobní doteky mohou být čímkoli – jediným limitem je vaše vlastní kreativita!

Podívejte se na některé z výukových programů, které jsme pro vás našli, abyste si mohli užít a podnítit svůj vlastní návrh projektu majáku.

1. Hliněný maják

Tento rozkošný maják se vyrábí tak rychle a snadno! S malou lucernou na svíčky nahoře, která vypadá jako skutečný maják, je tento DIY roztomilý doplněk do každé zahrady. Stačí si natřít květináče jakýmikoli barvami, slepit je dohromady, připevnit svou nádhernou lucernu a přivolat den! Chcete-li vidět celý tutoriál, přejděte na Thrifty Fun.

2. DIY Lighthouse trávník Ornament

Tento majestátní maják je tak nápadným doplňkem vaší zahrady. Malá červená dvířka namalovaná na spodní části, provedená v jednoduchém černobílém provedení, jsou roztomilým detailem a velikosti květináčů tvoří skutečně vysoký maják. Celý tutoriál si můžete přečíst na Some of This and That.

3. Hliněný hrnec maják

Namísto lucerny použité v prvním tutoriálu, který jsme uvedli, tento využívá k vytvoření osvětleného vrcholu majáku malé květináče a talířek na květináče. Zdrsnění laku dodává rustikální a zvětralý vzhled. Přidání mušlí a malých postaviček mu dodává pěkný, plážový nádech. Výukový program můžete vidět na Craft Ideas!

4. Maják v zahradě Terra Cotta DIY

Tento nádherný design majáku využívá některé rozkošné detaily, aby byl atraktivním doplňkem této zahrady. Jednoduchá, bateriově napájená lucerna to doplňuje a vytváří okouzlující nádech. K dokončení tohoto projektu vám postačí jednoduchá malba a trocha lepidla. Všechny pokyny najdete na Gazing In.