Přečtěte si, jak vyrobit tyto betonové zahradní ruce

Vyzdobte si letos na jaře zahradu, terasu, verandu nebo dokonce svůj byt těmito rozkošnými, jedinečnými květináči Concrete Garden Hands se snadnou výrobou.

Krok 1: Shromážděte své ingredience
Pro tento projekt budete potřebovat: 1 pár gumových rukavic, 1 pár latexových rukavic, 2 velké kbelíky/misky, lepicí pásku, 7 šálků betonové směsi s drobným kamenivem, zhruba jeden a půl šálku vody, míchací směs na beton špachtle, nůžky, ručníky

Krok 2: Vyrobte si formu
První věc, kterou budete chtít udělat, je vyrobit formu. Pro tento projekt použijeme jako základ gumové rukavice. Začněte tím, že vyříznete 3 palcovou štěrbinu na malíčkové straně každé rukavice, začněte u základny a postupujte směrem ke špičce prstu. Poté použijete lepicí pásku k utěsnění zadní a přední části „ruce“ dohromady, čímž se dvě rukavice vytvoří v jeden soudržný celek.

Krok 3: Smíchejte beton
V jedné z velkých misek/kbelíků smíchejte betonovou směs a vodu. Možná budete potřebovat o něco méně nebo o něco více než 1,5 šálku vody, abyste získali požadovanou konzistenci, takže míchejte pomalu. Chcete, aby výsledná směs byla hladká, ale ne příliš tekutá, jako husté těsto na sušenky.

Krok 4: Naplňte formu
Pro tento krok si budete chtít nasadit latexové rukavice, abyste si chránili ruce. Opatrně naberte betonovou směs do rukavic a dbejte na to, abyste směs zapracovali do konečků každého prstu. Nepřecpávejte dlaně, protože ty budou zmáčknuty, aby se dosáhlo základny/misky vašeho květináče. V konečném důsledku by měl být hotový výrobek pouze tak hustý, jako by byly běžné lidské ruce.

Krok 5: Nastavte formu
Jakmile je forma na rukavice naplněna, budete ji chtít umístit do polohy, ve které chcete uschnout, aby mohla ztuhnout. K tomu budete potřebovat druhý velký kbelík a několik ručníků. Jakmile umístíte ruce do miskovité polohy na dno kbelíku, budete chtít umístit ručníky pod každou stranu formy, aby se podepřela, zatímco bude schnout. Toto nastavení budete chtít povolit na 5 dní.
Krok 6: Odstraňte formu
Jakmile beton ztuhne, stačí použít nůžky nebo malý nůž k odříznutí rukavic od betonu. Nyní máte jedinečný květináč, který vnese jemný, umělecký nádech do každého zahradního prostoru.

Díky tomuto rychlému procesu budete moci letos na jaře dát své zahradě svůj vlastní vkus tím, že si vyrobíte své vlastní Betonové zahradní ruce.