Snadné unikátní DIY zahradní odrazové kameny (pokyny)

Zde je návod, jak si snadno vyrobit DIY zahradní odrazové můstky s použitím pouze několika potřeb, které můžete najít kolem domu. DIY zahradní nášlapné kameny se snadno vyrábějí, jsou zábavné a jsou skvělým doplňkem vaší zahrady. Pokud byste si chtěli vytvořit svůj vlastní jednoduchý DIY zahradní nášlapný kámen, podívejte se na jednoduché pokyny níže.

Potřebný materiál odrazových můstků:
Zahradní kameny (velká, plochá odrůda)
Plachta nebo jiný povrch na ochranu země nebo povrchu, na který malujete
Plechovka bezbarvého laku ve spreji
Barevné barvy ve spreji dle vlastního výběru
Maskovací páska nebo malířská páska
Návrhy, šablony a další předměty, které lze přelakovat
Úžasný přístup a kreativita

Krok 1:
Umístěte svůj návrh, šablonu nebo předmět na nášlapný kámen a v případě potřeby jej přilepte. Pokud k vytvoření návrhu používáte pásku, umístěte pásku dolů do požadovaného vzoru. Pokud používáte design nebo předmět, možná je nebudete muset přelepit, protože páska bude překážet. Jakmile dokončíte vytváření nebo zabezpečení vašeho návrhu, shromážděte si plechovky od sprejů pro krok 2.

Krok 2:
Nastříkejte barvu na svůj design nebo nastříkejte barvu na jiný povrch a vetřete do něj štětec, abyste natřeli vnitřek šablony. Před stříkáním barvy na zahradní kámen se ujistěte, že je design bezpečný. Pokud používáte šablonu, nespěchejte a ujistěte se, že se pod povrch šablony nedostane žádná barva. Až budete hotovi, nechte zahradní kámen vyschnout.

Krok 3:
Jakmile barva zcela zaschne, odstraňte design, předmět, šablonu nebo pásku. Poté naneste čirý sprej na povrch kamene. Váš kámen je nyní připraven k umístění do zahrady. Tyto kroky můžete opakovat tolikrát, kolikrát chcete, dokud nebudete mít dostatek odrazových můstků pro vaši zahradu.

Nyní byste měli mít svůj vlastní DIY zahradní odrazový můstek. Neexistuje žádný limit pro to, co můžete vytvořit, a produkty jsou barevné a úžasné. Pamatujte, že tyto pokyny jsou pouze pokyny, které vám pomohou vytvořit si vlastní zahradní odrazové můstky. Pokud máte jiný nápad, který zde není uveden, nebojte se ho vyzkoušet.

Zdroj: gardenloversclub.com