Úžasný DIY projekt houbové stoličky

Vítejte v našem článku obsahujícím výběr našich oblíbených projektů zahradních houbových stoliček pro kutily z některých neuvěřitelně chytrých blogů pro kutily.

Mohli byste předpokládat, že existuje pouze jeden způsob, jak postavit muchomůrku, ale mýlili byste se. Existují desítky způsobů, jak vytvořit perfektní muchomůrku pro vaši zahradu, i když jsme se rozhodli představit naše oblíbené čtyři projekty.

Od přírodních, i když nadrozměrných muchomůrek ve světle hnědé až po kreslenější červenobílé houby, které připomínají Mario Bros., určitě najdete styl, který hledáte.

Postavte si rozkošný muchomůrkový stolek a taburetky pro venkovní čajový dýchánek nebo jen jednoduchou samostatnou verzi s měkkým, polstrovaným sedákem. Budete překvapeni, jak snadný je každý z těchto projektů a jak levné je vyrobit!

S trochou barvy, vynalézavosti a trochy fantazie vytvoříte pro své děti fantastické hřiště nebo přidáte do své zahrady nový prvek designu.

Tyto skvělé nápady se vám určitě zalíbí a doufáme, že se také inspirujete!

1. Betonové Yard Art Houby

Tyto nadprůměrné houby jsou vytvořeny s použitím, uhodli jste, betonu! Jako každý projekt s betonem, i tento budete chtít řešit v dobře větraném prostoru. Budete také potřebovat vysokou vázu nebo trubici, velký talíř a malý talíř, který použijete jako formy. Abyste zajistili, že se vaše houby nepřevrhnou, budete chtít stonky částečně zakopat do půdy a zajistit čepice hub lepidlem na krajinářský blok. Úplný návod na výrobu těchto velkých nebo malých hub najdete na Instructables.

2. Taburetka z hub puntíků

Toto rozkošné a pohodlné sezení navíc je vyrobeno z malované lepenkové cívky, červené a bílé plsti a překližkového kotouče. Pomocí sešívací pistole připevněte látku k překližkovému kotouči, ale nezapomeňte nejprve přidat vycpávku! Použijte tekuté lepidlo, abyste zajistili, že víčko houby zůstane na své základně. Výsledek nemusí být voděodolný, ale na vaší verandě bude vypadat rozkošně! Získejte celý tutoriál s obrázky s laskavým svolením Jennifer Perkins z I Love To Create.

3. Upcyklované houbové židle se stolem

Tato rozkošná miniaturní jídelní sada je naprosto perfektní pro vaši malou princeznu nebo prince. Stonky houbových sedáků jsou vyrobeny z broušených částí kmene stromu, zatímco čepice jsou malované dřevěné salátové mísy s bílým kontaktním papírem. K upevnění víčka ke stonku se používá šroub. Přidejte ke každé židli ubrousek a je hotovo! Pro stůl najděte starý kovaný železný koncový stůl a barvu, která odpovídá. Kompletní návod se spoustou obrázků a nápadů najdete na My Mommy Makes It.

4. Muchomůrka židle

Jedná se o variaci houbových stoliček, která využívá různé velikosti a zdobené dřevěné salátové mísy k vytvoření vrcholků hub, s bílou lepicí páskou k vytvoření skvrn. Dokončené vršky připevněte k nenatřeným, neobroušeným stonkům a zakopejte je do země natolik, aby zůstaly pevné. Kompletní návod najdete na Twig and Muchomůrka!