Vytvořte si rozkošný malý květináčový vůz ve 3 snadných krocích

Pokud máte malý dům bez zahrádky nebo možná jen málo místa na to, abyste skutečně přidali nádhernou zahradu vašich snů, kontejnerová zahrada je skvělý způsob, jak přidat barvu do exteriéru vašeho domova.

Jednou z nejlepších částí kontejnerového zahradničení je vybrat si svůj nový květináč a můžete s ním být opravdu kreativní! Vyberte si starožitnost, židli nebo dokonce jízdní kolo. Možnosti jsou opravdu nekonečné.

Samozřejmě nic nepřekoná ty nejjednodušší projekty. Zdá se, že malé červené vagónky zná každý, když se vracejí k jednodušší době, kdy je jejich rodiče táhli v podobném vagónu.

K vytvoření tohoto roztomilého červeného květináče budete potřebovat několik nástrojů. Jedním z těchto nástrojů je vrták – který použijete k vytvoření drenážních otvorů na dně vašeho vozu. Toto je důležitý krok, na který nebudete chtít zapomenout, a jeden z klíčů k úspěchu vaší kontejnerové zahrady.

Abyste napomohli odvodnění, abyste v případě silné bouřky nepřišli o veškerou půdu, budete chtít přidat kameny a štěrk na samé dno svého vozu. Další je vaše důležitá půda. Jakmile máte půdu pěkně rozloženou, jste připraveni sázet!
Zde uvedené rostliny jsou netýkavky, kterým se dobře daří v úplném nebo částečném stínu, což znamená, že tento květináč můžete rozhodně umístit blízko vaší přední verandy! Impatiens jsou k dispozici v krásných, zářivých barvách a mnoha různých tvarech květů, včetně některých, které vypadají jako miniaturní růže nebo orchideje. Jsou také odolné vůči suchu a vyžadují malé zalévání, takže se ujistěte, že je náhodou neutopíte!

Bez ohledu na to, jakou rostlinou se rozhodnete naplnit svůj zbrusu nový květináč, jsme si jisti, že váš květináč, jako je tento, bude nádherný!