10 nápadů na venkovní svítidla, která vaší terase dodají romantickou záři

Masonové sklenice všech velikostí raketově vzrostly v popularitě spolu s pytlovinou a paletami jako materiály pro svépomocné a upcycle projekty. Dodají vašemu prostoru sladkou, domáckou a svéráznou atmosféru, a to jak uvnitř, tak venku.
Zavařovací sklenice Mason jsou ve skutečnosti neuvěřitelně univerzální jako řemeslný základ. Samozřejmě jsou perfektní pro svůj původní zamýšlený účel: jako nádoby na želé, džemy a další konzervy, ale jsou také vynikající a relativně robustní pouzdro pro křehčí žárovky.

Venkovní osvětlení může být neúměrně drahé, a pokud máte omezený rozpočet, pravděpodobně nebudete chtít utrácet peníze za osvětlení vašeho dvorku nebo terasy, i když plánujete trávit spoustu času v noci venku.

Záře těchto osvětlovacích projektů jistě dodá neuvěřitelnou měkkou, romantickou atmosféru každé terase nebo dvorku, velké nebo malé, ať už je navléknete podél rustikálního dřevěného plotu nebo je zavěsíte jako lustr pod krytou terasu.

Tato kolekce obsahuje řadu jedinečných projektů, které sahají od složitějších projektů až po jednoduché projekty, které můžete dělat se staršími dětmi. Jsme si jisti, že najdete něco neuvěřitelného, ​​co osvětlí váš dvorek!

1. Sklenice osvětlené svíčkami

Silné, robustní řetězy připevňují tyto jednoduché sklenice k horní části plotu nebo jiné svislé plochy. Vršky těchto světel jsou otevřené, aby nedusily plamen svíčky. Malé oblázky drží svíčky pevně na místě. Můžete na ně snadno umístit kryt, který je ochrání před deštěm.

2. Barevná mramorová nádoba

Tato neuvěřitelně jednoduchá lucerna se perfektně hodí k sezení na stolku na terase. Malý otvor v horní části umožňuje svíčku uvnitř dýchat a vnější část je pokryta barevnými skleněnými kuličkami, které vytvářejí nádherný stín. Jednoduchá drátěná rukojeť umožňuje snadné přemisťování této lucerny, když je svítí.

3. Jednoduché Ball Jar String Lights

Silnější a pevnější zednické sklenice chrání tyto tenké, jemné žárovky před jakýmkoli větrem nebo počasím. Navlečené podél plotu nebo dokonce podél okraje kryté terasy poskytují měkké žluté světlo, které není příliš oslnivé pro noční setkání.

4. Rainbow Ball Jar String Lighting

Jednoduchá barevná glazura dokáže proměnit řetězec světel kuliček v rozkošnou duhu. Mohou být navlečeny podél plotu nebo jednoduše umístěny podél zábradlí nebo větve, jak je znázorněno výše.

5. Solar-Top Mason Jar Lights

Nahrazením typické horní části nádoby šroubovacím uzávěrem solárního světla můžete snadno vyrobit solární lucerny šetrné k životnímu prostředí s trochou rustikálního elegantního vkusu.

6. Závěsná svítidla navlečená z přírodních vláken

Motouz je to, co připevňuje tato jednoduchá světla k větvi stromu. Malé shluky venkovních rampouchových světel vytvářejí jemný světelný efekt.

7. Zářící neonová hvězdná noční světla

Tento zábavný projekt je ideální pro pozdní noční párty nebo táboráky. Nadpozemská neonová záře těchto jednoduchých sklenic je odlišuje od jakéhokoli jiného světla zednických sklenic.

8. LED rustikální venkovní párty světla

Skupiny LED světel jsou obsaženy v matných zednických nádobách, které omezují jakékoli ostré oslnění a vytvářejí v nádobě efekt světlušky. Tři nebo více sklenic jsou upevněny na silných lanech a připevněny k horní části kryté terasy.

9. Světla sluneční dráhy

Tato roztomilá svíčková svítidla se snadno vyrábějí a jsou dokonalým doplňkem každé zahradní cesty. Navíc jsou to solární světla, takže se nemusíte starat o výměnu baterií nebo žárovek.

10. Mason Jar Tiki Torch

Tradiční tiki-pochodně jsou velké a může být obtížné, aby se vešly do vaší výzdoby, pokud samozřejmě není vaše výzdoba plážová nebo tropická. Tyto menší, roztomilé citronelové svíčky z mason jar udrží brouky pryč stejně dobře a lze je snadno umístit kamkoli potřebujete.

Zdroj: gardenloversclub.com