13 nádherně uměleckých ručně malovaných květináčů

Dalo by se říci, že zahradničení je velmi zvláštní médium pro umění. Zasadit semínko a pečovat o něj, aby mohlo vykvést do něčeho krásného, ​​je stejně umělecké jako pohybovat štětcem po stránce nebo brnkat na struny kytary.

Umění je o vytváření spojení, ať už se svým nitrem, lidmi kolem vás, nebo s fyzickým světem, ve kterém žijeme. Když pracujeme v našich zahradách, komunikujeme s přírodou a vkládáme na ně vlastní kreativní otisky prstů. to.

Jde o to, že všichni máme někde v sobě umělce a vše, co potřebujeme k tomu, aby se naše schopnosti dostaly na světlo, je vyhrnout si rukávy a něco vytvořit! Krása tvorby umění spočívá v tom, že neexistují žádné skutečné pokyny. Vše je na interpretaci a naštěstí máte dovoleno interpretovat cokoli, co vytvoříte, jako skvělé mistrovské dílo!

Ať už se máte rádi malíře nebo ne, nemůžete ignorovat skutečnost, že potřebujete květináče pro vaši zahradu, tak proč nezkusit něco nového a nenamalovat si jeden sami!
Podívejte se na tyto krásně vyrobené ručně malované hrnce a zjistěte, zda můžete znovu vytvořit jeden z těchto úžasných návrhů. Pokud chcete vyzkoušet něco originálního, ale nevíte, kde začít, vezměte si jeden detail, který se vám líbí, a převeďte ho do něčeho úplně jiného!

1. Hrnec s modrými růžemi
Jednoduchý terakotový květináč s bílým pozadím kvete do těchto nádherných modrých růží. Všimněte si hlubokých, tmavších barev poblíž vnitřních částí růží, které vytvářejí hloubku obrazu.

2. Footprint Butterfly Pot
Obnovení tohoto designu je zábavná a vhodná pro děti. Použijte jakoukoli barvu, o které si myslíte, že se bude dobře mísit, namočte si do ní nohy a vyrazte do města! Je to obzvláště zábavné pro děti, protože vše, co potřebujete, abyste byli umělci, jsou vaše vlastní ruce a nohy!

3. Hrnec C-3PO Star Wars
Každý skutečný fanoušek Star Wars ocení tento květináč, který se vyznačuje podobou jediného, ​​C-3PO. Je to roztomilý robot s klíčovou rolí ve filmech Star Wars, stejně jako takový květináč určitě bude hrát klíčovou roli ve vaší zahradě!

4. Vodní meloun
Světlý a barevný design, tento letní květináč s melounem je ideální pro pěstování jakéhokoli drobného ovoce nebo zeleniny. Můžete se dokonce vydat jinou cestou a zkusit malovat jiné ovoce, například jahodu!

5. Betty Boop Pot
Betty Boop možná pocházela z dob deprese, ale i dnes vám jistě vykouzlí úsměv na tváři! Tento zábavný květináč představuje její podobu a bude skvělým doplňkem do každé vhodně tematicky zařízené zahrady.

6. Zábavný sova hrnec
Tento barevný květináč se sovou je dobrým příkladem toho, proč nemusíte být mistrem malířem, abyste vytvořili něco speciálního. I když neumíte takovou sovu nakreslit, najděte toho uměleckého kamaráda a nechte ho, aby vám nakreslil šablonu! Pak už jde jen o malování v rámci čar.

7. Květináč a včelí hrnec
Jasné a živé barvy tvoří sedmikrásky na tomto květináči a malá včelka bzučící kolem květin dodává celému designu pěkný prvek charakteru. Jednoduše potřete štětcem malým množstvím barvy na špičce, abyste získali ten skvrnitý vzhled.

8. Malovaný divoký květináč
Tento design je spíše tradičním květináčem a vyznačuje se pěknou cihlově červenou barvou pozadí a bílou barvou kolem okraje. Bílé květy jsou všechny podobné, ale svým způsobem jedinečné. Tento skromný květináč bude dokonalým doplňkem každé zahrady.

9. Realistický hrnec
Pro pokročilejšího malíře mohou terakotové nádoby umožnit malování úžasných obrázků na povrch. Jedinečná textura květináče smíchaná se správnými barvami může vytvořit nádherný obraz s fantastickou skutečnou kvalitou.

10. Hrnec natřený tekutinou
Dosáhnout takového výsledku je jednodušší, než si možná myslíte. Vše, co musíte udělat, je obrátit hrnec dnem vzhůru, vybrat si požadované barvy barvy (ujistěte se, že máte dostatek) a nalít! Barva po stranách hrnce vytvoří tento zábavný a barevný design!

11. Slavnostní tečky a tvary
Tyto slavnostní květináče mají zábavný puntíkovaný design, lemující jedinečné tvary a vlnovky. Takový květináč je skvělým doplňkem každé vnitřní / venkovní zahrady. Výrazné barvy a honosný design přitahují pozornost a také přitáhnou pozornost ke všem krásným květinám, které se rozhodnete pěstovat!

12. Vyblednutí barev
Tento hrnec má ohnivě červené dno, které nahoře přechází do varovně žluté. Černé vzory kolem květináče slouží jako akcent designu a pomáhají vykreslit vyblednutí barvy z červené na žlutou.

13. Hispánský styl
Kontrast strohé bílé na pozadí a výrazných barev na obličeji lebky dává vyniknout každému malému rysu. Ostré linie ukazují zážitek a celkový design je prostě pozoruhodný. Tento květináč by byl perfektní na zastrašení všech nežádoucích škůdců ve vaší zahradě!