15 nápadů na podzimní dekorace předních dveří

Podzim je tady a vy se chcete dostat do nálady zdobením vašeho domova, konkrétně vašich domovních dveří. Pokud už vás nebaví každý rok vyhazovat tu samou starou lucernu, posuňte výzdobu svých domovních dveří tuto sezónu na další úroveň pomocí jednoho z 15 krásných a kreativních nápadů uvedených níže. Ať už chcete jít jednoduše a elegantně s malým věncem z podzimního listí nebo chcete rozšířit své dekorace na verandu a možná i na chodník, v tomto seznamu je něco pro úplně každého.

Pokud máte omezený prostor nebo jste ve svých preferencích výzdoby více minimalistický, pak vše, co opravdu potřebujete, aby byl váš domov útulnější a sezónně inspirovaný, je něco, co si pověsíte na domovní dveře. Může to být malý věnec, jako je ten na obrázku v nápadu číslo 6, nebo možná nějaký typ květinového aranžmá, sklizně kukuřice a šišky, jako je ten, který visí ve variantě číslo 15. Pokud není možné pověsit něco na dveře tam, kde žijete, ale máte trochu verandy, by nápady jako květinové aranžmá dýně ve variantě číslo 12 mohly při zahřátí tohoto prostoru opravdu hodně pomoci.

Případně, pokud jste nadšení do zdobení v této sezóně a chcete jít naplno, můžete zcela proměnit přední část vašeho domova v podzimní sen. Dýně, balíky slámy, rostliny v květináčích, strašáci a podzimní listí, to vše lze použít společně k dokončení požadovaného vzhledu. Podívejte se na možnosti uvedené v číslech 9, 10 a 13, pokud chcete letos opravdu zapůsobit na svou rodinu, přátele a sousedy.

Umístěte balík slámy na obě strany svého největšího schodu s velkou dýní na každou z nich. Uspořádejte maminky v květináčích a tykve kolem balíku slámy a dolů po schodech, přičemž obě strany zachovejte symetricky, abyste měli pocit, že je to chodník. Svažte vzhled dohromady s kukuřičnými stonky na obou stranách dveří a závěsným věncem.

K tomu, abychom se drželi základů, je třeba něco říci. Pokud máte malý stolek, který můžete postavit na verandu, položte na něj kytici slunečnic a podzimního listí. Obklopte květiny malými dýněmi a tykvemi a rozmístěte větší dýně kolem stolu.

Je úžasné, jak moc můžete proměnit přední část vašeho domova pouhým zvýrazněním rámu dveří. Skvělý způsob, jak toho dosáhnout, je zavěsit kolem předních dvoukřídlých dveří girlandu z podzimního listí, šišek a slunečnic. Tento vzhled funguje dobře s odpovídajícími věnci.

Pokud máte děti nebo se chcete vyhnout tradičním podzimním barvám, vyzkoušejte věnce s jasně fialovými nebo růžovými koulemi a zelenými akcenty. Vypadají skvěle se zábavným a přátelským strašákem na verandě a několika listnatými rostlinami v květináčích, které odpovídají fialové barvě na vašich věncích.

Pokud máte chladnější nebo moderněji vypadající domov, několik velkých dýní a některé zářivě žluté maminky jsou skvělou volbou pro klasičtější výzdobu. Pokud jste spíše minimalistický, rozmístěte je řídce po verandě a schodech. Přidané houpací křeslo z něj dělá ideální místo k sezení v podzimní den.

To je skvělá volba pro lidi s omezeným prostorem na verandě. Zavěste malý věnec z tlumeného podzimního listí na vaše vchodové dveře pro jednoduchý, ale elegantní vzhled.

Pokud pro vás tradiční květinový věnec prostě není, zkuste si na domovní dveře pověsit věnec z brusinek. Tento výrazný pop nebo barva je slavnostní a vypadá skvěle s jasně žlutou kyticí v nouzi a rustikální váze. Kolem displeje rozmístěte svíčky a jablka.

Nelze popřít, že jednoduchý displej s jasně oranžovými a žlutými barvami dokáže na podzim opravdu zahřát přední verandu. Umístěte dvě maminky v květináčích, jednu žlutou a jednu oranžovou, na stranu dveří. Vedle nich položte několik pestrobarevných listů pod několik dýní.

Jděte ven a vytvořte atmosféru sklizně po celém svém chodníku. Po obou stranách postavte několik balíků slámy, kolečka a dokonce i houpací křeslo. Naplňte je velkými dýněmi v několika různých barvách a poskládejte kukuřičné stonky, slunečnice a podzimní listí po sloupech na verandě.

Pokud má váš dům schody k předním dveřím, obložte obě strany schodiště různě velkými dýněmi a sušenou kukuřicí. Dole na schodech pokračujte v naskládaném vzhledu s balíky slámy pokrytými tykvemi a maminkami. Orámujte schodiště kukuřičnými stonky.

Ozdobte menší přední verandu několika velkými rostlinami v květináčích. Můžete dokonce zvážit použití dýně k držení jednoho z nich. Tento vzhled lze snadno spojit s velkým ozdobným věncem. Vyberte si věnec s několika objemnými dekoracemi, jako jsou třpytivé malované dýně, pro dokonalý vzhled.

Pokud se vám líbí nápad květinových aranžmá v dýních, nebojte se experimentovat s různými květinami. Maminky a slunečnice nejsou vaše jediné možnosti. Zkuste použít oranžové a bílé dýně k zobrazení květin, jako jsou teplé růže a dokonce i chryzantémy.

Pár balíků slámy s jasně žlutými a fialovými maminkami je ještě veselejší s párem šťastných strašáků a tykví. Je to skvělá volba pro rodiny s dětmi a váš domov působí přátelsky a přívětivě.

Pokud nejste na dýně, strašáky a balíky slámy, můžete si letos na podzim rozzářit schodiště jednoduše rostlinami v květináčích. Krásné jsou listové kapradiny a fialové květy.

Chcete-li v této sezóně dosáhnout majestátního vzhledu, použijte velké kamenné vázy pro domácí maminky, kapradiny a dokonce i velké šišky. Dvě jednoduché dýně na obou stranách dveří a závěsné aranžmá ze slámy a borových šišek spojují vzhled dohromady.

Zde je jednoduchý koncept. K ozdobení přední verandy používají různé rostliny v květináčích.