20 DIY nápadů na zahradní lavičku, které nejsou běžné

Pokud máte ve svém sídle velkou zahradu, pak víte, jak mohou lavičky vylepšit design vaší zahrady a poskytnout vám místo, kde můžete sedět a užívat si rostlin. Lavička může být vyrobena z téměř jakéhokoli materiálu. V této galerii uvidíte 20 nápadů na DIY zahradní lavice, které jsou vyrobeny ze dřeva, škvárových bloků, kamene a dokonce i z beden. Materiál, který vyberete, není důležitý; prostě to musí být design, který se hodí ke stylu a výzdobě vaší stávající zahrady.
V této galerii je několik nápadů, které naprosto zbožňuji. Můj oblíbený je závěrečný vstup, což je lavička ve stylu srubu, která je ideální pro umístění u fontány nebo malé vodní plochy, která se nachází ve vaší zahradě. Druhý designový nápad, který odpovídá mému zahradnímu stylu, je druhý, který prozkoumáme. Je to rustikální lavice, která mi připomíná proutěný košík. Je vyrobena z větví a malých kmenů, které tvoří krásnou zahradní lavičku, která je jedinečná.

Také se mi líbí osmý nápad na seznamu, který začleňuje květináče do stylu samotné lavičky. To umožňuje zahradě zasahovat za okraj zahrady, díky čemuž se zdá, že lavička je součástí výzdoby, místo toho, aby to byla dodatečná myšlenka. Ze všech nápadů uvedených v této galerii, jediný, který bych změnil, je 14. Je to skvělý způsob, jak přeměnit přepravky na mléko, ale plastový vzhled nádoby se prostě nehodí do výzdoby mé zahrady. Dávám přednost dřevěné lavici nebo něčemu, co vypadá, jako by to patřilo do přírody, než plastovému provedení, které je na obrázku v galerii.

1. Blok a dřevěná lavice

První nápad v naší galerii je ten, který má nohy ze škvárového bloku a sedací plochu 4×4, která je pokryta silným polstrovaným polštářem. Tato lavička bude nejlépe fungovat, když bude umístěna u stěny, a obsahuje spoustu polštářů, aby se z ní stalo pohodlné místo k odpočinku.

2. Lavička z větví
Tato lavička je ideální pro zahradu, která má mnoho dřevěných prvků. Celá lavice je navržena z větví stromů, které byly nařezány na míru. Barevné polštáře dělají tuto lavici vyjímečnou, a pokud máte možnost, barevné květiny v okolí dodají designu šmrnc.

3. Lavička z betonových tvarů
Cinderblocks jsou perfektní květináče pro vaši zahradu, ale použít je k vytvoření lavičky je také skvělý nápad. Využijte otvory ve škvárových blocích jako držáky rostlin, které do vaší zahrady přinesou další krásu. Pokud je prostor malý, pak vám tento nápad poskytuje více míst pro výsadbu.

4. Perfektní paletová lavice
Další myšlenkou lavice je ta, která znovu využívá paletu. Rozřízněte paletu na polovinu, abyste vytvořili hlavní sedací plochu lavice, a poté použijte nepoužité části k přidání detailů. Krásné zelené polštáře zobrazené v galerii jsou perfektním doplňkem k lavici a dřevo můžete namořit na jakýkoli odstín, který chcete.

5. Relaxační kombinace palet a přepravek
Toto je další nápad na lavici, který pochází z palety, ale desky jsou obráceny opačným směrem než poslední návrh. Díky polštáři a polštáři nahoře vypadá lavice mimořádně útulně a přepravka na podlaze je ideální pro podepření nohou, zatímco si užíváte nádhernou přírodu.

6. Pevná, relaxační lavice
Tato myšlenka lavice je taková, která do návrhu zahrnuje klády. Nohy lavice jsou rovnoměrně nařezané kulatiny, zatímco sedák je vyroben z vyhlazeného dřeva, které je mořené, aby dřevu dodalo krásu. Kapradiny a rostliny poblíž lavičky dodávají posezení atmosféru lesa.

7. Vyvýšená lavice Cinderblock
Tento obrázek v galerii vypadá, jako by základna ze škváry kdysi byla květinovým záhonem, který chtěl někdo přeměnit na lavičku. Design je extrémně robustní a způsob, jakým se připojuje k domu, vám poskytuje dostatečnou oporu pro záda, abyste mohli relaxovat. Polštáře dodávají zahradě úroveň pohodlí a ohromující design dekorace.

8. Lavička ve stylu květináče
Všechny lavičky mají nohy, ale tato místo toho využívá velké květináče. Vrchní část rostlin prorůstá otvorem v dřevěném sedacím prostoru, který tvoří lavičku součástí výzdoby, a červené květináče jsou jemným, ale úžasným doplňkem výzdoby zahrady.

9. DIY lavice s květináči
Tato jedinečná lavice je vytvořena z cedrových prken; obě strany lavice mají jedinečně navrženou nohu, která slouží jako květináč pro pěstování rostlin. Tato lavice nemá zadní stranu, takže ji umístěte ke zdi. Zelené polštáře na tomto obrázku krásně doplňují rostliny v lavici.

10. Lavička mnoha barev
Tato lavička je ta, která vaší zahradě dodá spoustu barev. Základna a nohy lavičky jsou hnědé, ale vršek je barevná duha, která mezi vašimi rostlinami vynikne. Při vytváření lavice namalujte jednotlivé 2×4 libovolnou barvou, která vás inspiruje.
Tato lavice má jednoduchý design, který si snadno vytvoříte sami. Nohy jsou vyrobeny z 2x4s, ale konstrukce využívá nohu ve tvaru X, která jí dodává stabilitu. Posezení je jednoduchá oblast, která postrádá oporu pro záda, ale je ideální pro oblast, která je blízko zahradní cesty, verandy nebo terasy.

12. Rohová úložná lavice
Tento design další lavice je navržen tak, aby vám poskytl velký prostor k sezení, který je ideální pro zábavu hostů. Lavice je navržena v krabicovém stylu, který také slouží jako úložný prostor, kam můžete pohodlně uložit své outdoorové vybavení nebo hračky vašich dětí.

13. Lavička z garážových vrat
Další nápad je ten, který znovu použije stará a opotřebovaná garážová vrata. Panely jsou rozřezány na části, které slouží jako nohy a dlouhý panel je ideální pro sedadlo. Možná nebudete chtít garážová vrata odštípaná barvou, ale je z nich krásná vintage lavička.

14. Gauč z beden
Tato lavice je navržena tak, aby přeměnila staré přepravky na mléko, které již nepotřebujete. Základna lavice je navržena z beden a prostor k sezení je pohodlný přidáním spousty polštářů a polštářů.

15. Postelová Lavice
Tato lavice je jedinečná, protože je vytvořena ze starého čela postele. Design zahrnuje také sloupky postele, díky čemuž vypadá jako vintage lavice, která existuje už roky. Barva je perfektním zabarvením pro oblast ve vaší zahradě, kde lze vidět jarní květy.

16. Lavička s Cubbies
Pokud máte starou knihovnu, které jste se chtěli zbavit, pak je tento nápad s lavicí perfektní. Může být natřena v jakékoli barvě, která se vám líbí, a pokryta pestrobarevným polštářem, který je měkký a pohodlný. Jednotlivé police vám poslouží jako prostor, kam můžete umístit hračky pro vaše děti.

17. Vášnivá růžová lavice
První věc, které si na této lavici všimnete, je zbarvení, které je ideální pro oblast s velkým množstvím zeleného listí. Tato lavička je navržena tak, aby vypadala jako laťkový plot, takže je dokonalým malebným doplňkem do malé zahrady.

18. Břidlicová lavice
Další lavice je unikátní s kamenným sezením. Je ideální pro přidání stylu do oblasti poblíž zahradní cesty, ale není dost pohodlné na to, aby sedělo delší dobu. Mechová rostlina pod lavicí působí útulně.

19. Pískovcová lavice
Tato lavice je navržena z rezavě oranžového pískovce, který je ideální pro pouštní zahradu. To také výrazně přispívá k výzdobě svěží zahrady, jako je ta, kterou vidíte zde. Květináč na straně je výtvor z oranžové hlíny, který dodává prostoru k sezení šmrnc

20. Lavička kulatiny
Posledním vstupem do naší galerie je lavička, která je navržena z poloviny klády. Lavička z kulatiny je naproti oblasti s vysokou trávou, ale myslím si, že poblíž je malý rybník, díky kterému je to ideální místo pro rybaření ve vaší zahradě.