Týdenní horoskop: 5.–11. září 2022

Pokud se v poslední době cítíte trochu slabí, planetární pohyby z tohoto týdne vám mohou pomoci obnovit vaši sílu a znovu se cítit jako blázen! Začněte tím, že z pondělního T-square mezi Měsícem (naše emocionální máma), Jupiterem (planeta štěstí) a Merkurem (poslem vesmíru) vyzařují super intenzivní vibrace, které inspirují velké změny, které vám mohou pomoci dosáhnout věci se vrátily na správnou cestu a vydaly se pozitivnějším směrem.

Vaše sebevědomí je obnoveno úterním mocným spojením mezi magickým měsícem a Plutem (planeta představující transformaci) v sebevědomém Kozorohu. Jakmile se zbavíte nejistoty, která vás brzdí, obloha je limitem.

Středeční měsíc, Mars (kosmický šéf) a Merkur Grand Trine naplňují novou situaci velmi nakažlivým nadšením. Pokud tedy potřebujete pomoc ke splnění svých snů, je tu pro vás. Díky spolupráci ve velkém měřítku máte pocit, že byste ve světě mohli skutečně udělat neuvěřitelné změny!

Jediný negativní bod týdne přichází, když Merkur ve Vahách retrográdní v pátek srazí párty a okamžitě se pokusí rozjet nějakou kravinu, ale vy to nemusíte nechat. Zkuste si zapamatovat, že nehody – jako nedorozumění, zpoždění, nefunkční věci atd. – které teď začnete zažívat, nejsou osobní. Jakmile si vzpomenete, kdo jste, a nastartují se tyto superschopnosti, můžete ty otravné překážky odstranit z cesty, jako by byly nic.

Týdenní horoskop vašeho znamení zvěrokruhu

Beran
Jak se tento týden vrací tvá síla, Berane, roste i tvá schopnost uskutečňovat věci. Nyní, když nejste uvízlí na vedlejší koleji, nemůžete se dočkat, až se vrátíte do hry a uděláte svůj krok. Jako obvykle je pro vás výhra vším a nejste nad to hrát špinavou hru, pokud vám to dá W. Bohužel, sobectví může bránit vašemu pokroku, když Merkur koncem týdne ustoupí ve vaší partnerské zóně zpět, což může způsobit skutečné škody blízký osobní vztah.

Býk
Milujete stabilní tempo, ale také jste v pořádku, když tento týden dostáváte rychlou infuzi energie a nadšení, Býci. Je to skvělý čas na kontrolu projektů, osobních i pracovních, které jste museli z toho či onoho důvodu odložit stranou. Protože právě teď můžete míč znovu rozjet a možná jich dokonce pár dokončit. Retrográdní rtuť vás zasáhne ve vaší zóně produktivity, takže péče o detaily bude mimořádně důležitá.

Blíženci
Vaše rychle uvažující domovská planeta Merkur je zapojena do několika hlavních kosmických pohybů týdne, což znamená, že z nich těžíte ještě více než průměrný Joe. Nasaďte si myšlenkovou čepici, Blíženci, a vymyslete několik nápadů, které srazí ponožky každému, kdo bude mít to štěstí, že je uslyší. A Merkur retrográdní? Ve skutečnosti to není problém, protože tento retro cyklus podtrhne váš dům zábavy a zábavy. Budete tedy schopni snadno přijít na to, jak zmírnit bolesti hlavy a překonat malé i velké neštěstí smíchem, kreativitou a hravostí.

Rak
I za těch nejlepších okolností dokážete udělat víc, než kolik přeháníte, Raku, takže i když se většina nedávných kosmických dopravních zácp uvolnila, pravděpodobně se stále obáváte potenciálních problémů, které jsou před námi. Co dává?! Co by se stalo, kdybyste si přestali dělat starosti s tím, jak zjednodušit život všem ostatním, a udělali byste si na minutu čas pro sebe? Nebo dokonce den? Takže to je vaše výzva pro tento týden: Uvolněte se a nechte vesmír, aby se postaral o vaše problémy pro změnu. Nakonec se všechno vyřeší samo, ať už jste tím posedlí nebo ne.

Lev
Vaše síla je tento týden obnovena a vracíte se zpět na vrchol řádu džungle, což je přesně místo, kde by měl být sebevědomý a hrdý lev, jako jste vy. Najednou je v pořádku být trochu (nebo, z koho si děláme srandu – hodně!) sobecký, pokud jde o pronásledování těchto snů a dosahování svých cílů. A máte za sebou celé své doupě (rodinu, přátele atd.), které vám fandí k vítězství. Existuje jen málo lepších pocitů než vědomí, že se chystáte dosáhnout svého plného potenciálu.

Panna
Pevně ​​věříte, že vše má své místo. S vaším vůdcem Merkurem zaměřeným na detaily, který se tento týden účastní některých pozitivních planetárních setkání, se můžete ujistit, že váš život je uspořádán přesně tak, jak chcete. Samozřejmě je tu retrográdní cyklus Merkura, se kterým se budete muset později v týdnu vypořádat, a protože spadá do vašeho domu peněz a majetku, Panno, měla by se na tyto věci zaměřit zvýšená pozornost. Naštěstí sestavování rozpočtu, drcení čísel a přeskupování fondů/investic – to vše spadá do vaší kormidelny „ve věcech, ve kterých jsem velmi dobrý“.

Váhy
Tato nerovnováha, kterou jste zažili, se tento týden narovná a vy si vydechnete úlevou, když se věci začnou vracet do normálu. Ať je to cokoliv. Nejlepší na tom je, že se můžete spolehnout na to, že vás vaši přátelé obklopí a znovu vám nabídnou svou mentální a emocionální podporu, což je něco, co vám chybělo. Nenechte se na konci týdne retrográdním Merkurem ve vašem prvním domě rozhodit. Toto je vaše šance na posílení vztahů, které vás povzbuzují, a propustit ty, kteří vás drží zpátky.

Štír
Jste připraveni získat zpět své tajemné kouzlo? Když se tento týden některé planety znovu srovnají, vaše mojo se vrátí silnější než kdy jindy – a má sílu vás skutečně vzít na místa! Pochybnosti, které zažíváte, jsou nahrazeny důvěrou a odhodláním, které jste už velmi dlouho necítili. Dokonce si zachováš chladnou hlavu, když proplouváš prvními dny nového retrográdního cyklu Merkura ve svém intuitivním dvanáctém domě, když pronikneš do svého podvědomí a analyzuješ své sny a hledáš vodítka k řešení problémů, Štírku.

Střelec
Nejste velký plánovač, ale váš pokrok při plnění některých cílů tento týden vás docela povzbudí. Milujete, když se věci spojí, a vypadá to, že se z dobrodružství a zážitků, které zažijete v nadcházejících dnech, můžete naučit docela cenné lekce. A znáte ten otravný retrográdní cyklus Merkuru na konci týdne? Je to ve vašem jedenáctém domě sociální reformy, což vám umožňuje najít své skutečné povolání v životě. Možná budete muset vyzkoušet několik klobouků, abyste našli perfektní fit, ale to je v pořádku. Není kam spěchat, Sagu.

Kozoroh
Nesnesete, když se vaše dobře promyšlené plány vymknou z kolejí, takže pokud jste se potýkali s tím, že projekty jsou sabotovány a návrhy jdou stranou, opravdu si užijete, jak vám pozitivní energie tohoto týdne pomůže změnit věci v novém a vzrušujícím směrem. A nebojte se příliš o potenciálních blokádách retrográdního cyklu Merkuru, který začíná později tento týden. Dotkne se to však vašeho desátého domu kariéry a odborných zdrojů. Přesto vám překážky, které se nyní objeví, pomohou najít lepší řešení, než kdybyste zůstali v původním kurzu.

Vodnář
Eklektický mix planetárních posunů vám pomůže udržet si svou jedinečnost a zároveň být tento týden produktivní, což je pro vás skutečně to nejlepší z obou světů! V poslední době se objevily některé věci, které otřásly tvou sebedůvěrou a/nebo oddaností tvému ​​neobvyklému životnímu stylu, Vodnáři, ale teď jsi zpátky, zlato – a lepší než kdy předtím! Další Merkurův retro cyklus, tento ve vaší zóně pravdy a filozofie, by se mohl pokusit zahýbat s vašimi přesvědčeními, ale vy otočíte karty tím, že budete otevření všem novým zkušenostem a názorům.

Ryby
Pokud vám váš ostych a nejistota v poslední době brání v tom, abyste si opravdu užívali života, Ryby, můžete tento týden dostat příležitost kvést a prosperovat tak, jak si zasloužíte. Kolem vás se dějí velké změny, ale to, jak na ně zareagujete, může znamenat rozdíl mezi vystrašeným běháním a přijímáním spontánní krásy života. Nesnažte se vše zmapovat, zvlášť když do vašeho domu peněz a revitalizace dorazí retrográdní Merkur. Příjem překvapivého šeku poštou je šťastným překvapením. Pokud je však k němu připojeno příliš mnoho provázků, nemusí se vyplácet peníze.

 

Zdroj: horoscope.com