15 báječných nápadů na podzimní věnce

Není nic lepšího než cítit svěží, svěží podzimní vzduch po dlouhém horkém létě. No, nic kromě možná podzimní dekorace! Katalogizovali jsme patnáct úžasných dekorativních podzimních věnců, kterými obléknete váš domov při příležitosti přivítání této nádherné sezóny. Uvidíte věnce pro každý vkus a styl, které návštěvníkům vašeho domova dají najevo, že s nadšením vítáte podzimní sezónu. Každý věnec má svůj vlastní jedinečný pocit, což může ztěžovat výběr oblíbeného. Existuje mnoho věnců zdobených sovami, četné věnce s podzimními barevnými listy a několik dalších věnců vyrobených z vinné révy, které dodají vašemu domovu osobní, podzimní a zemitý nádech.

Můj osobní favorit je věnec dovádění v lese. Je to jednoduché, ale elegantní a plné všech mých oblíbených rostlin. Níže je dokonce jeden věnec, který by se dal použít pro podzimní a zimní období, věnec ze šišek Peck of Pine. I když je věnec dovádění v lese mým oblíbeným a ten, který si tuto sezónu s láskou pověsím na domovní dveře, nemusí to být váš vkus. Proto jsme zařadili patnáct různých věnců se všemi typy variací, abyste si mohli vybrat dekor, který nejlépe odpovídá osobnosti vašeho domova. Podívejte se níže, jaký věnec si letos vyberete jako domácí podzimní dekoraci. A pokud si nemůžete vybrat jen jedno, jsem si jistý, že ve svém domě najdete mnoho míst, kde si můžete zobrazit tolik míst, kolik chcete!

1. Svazovaný pytlovinový věnec s květinovými akcenty


Svazkový pytlovinový věnec v přírodních tónech s akcentem kuriózní krajkové mašle a krásných podzimních květin, růží, karafiátů, slunečnice a dětského dechu. Tento věnec je krásná kombinace, která mi připomíná venkov.

2. Sova v lesním věnci


Toto je zemitý, příjemný věnec, který láskyplně zachycuje sovu v jejím rodném prostředí. Tento věnec začíná rámem vinné révy a majestátní sovou posazenou na houbových podložkách. Je úžasně zdůrazněn báječnou zelení, pytlovinou květinovou kyticí a akcentními houbami.

 

3. Sova mezi liliemi


Krásný květinový věnec zdobený některými z nejúžasnějších podzimních barev. Zde malá sova sedí na sprše zeleně tónovaných lilií, slunečnic a bohatých pestrobarevných maminek zabalených do královské vínové mašle.

4. Sovička ve svém podzimním hnízdě


Tento nádherný věnec obsahuje malou nadýchanou sovu, která je příliš roztomilá na slova. Je bezpečně uhnízděný mezi zářivou řadou nápadných oranžových, žlutých a červených podzimních květin zakončených stejně rozkošnou kostkovanou mašlí.

5. Podzimní sklizňový věnec


Tento věnec je elegantní a ohromující hrou všeho podzimu. Vyznačuje se řadou bohaté podzimní vegetace na rámu vinné révy. Zdůrazňují ji pečlivě naaranžované dýně, šišky a plátky pomeranče.

 

6. Podzimní párty věnec


Vkusný, veselý věnec, který prostě křičí párty! Tento věnec leží na rámu z vinné révy a je zvýrazněn úžasně barevnými podzimními listy, pšeničnými špičkami, dýněmi, růžemi, pivoňkami a mnoha dalšími podzimními květinami shromážděnými kolem veselé kostkované a pytlovinové mašle.

7. Podzimní lesní věnec


Jedná se o úžasný věnec v zemitých tónech, který vás vezme na procházku dýňovým záhonem. Je to úžasná sprška jehličí, podzimního listí, bobulí a zářivých podzimních listů s akcentem tykví a dýní.

 

8. Šťastný podzimní věnec


Živý květinový věnec kolem znaku země „šťastný podzim“. Tento neuvěřitelný věnec zdobený podzimní trávou je plný nádherných podzimních květin od maminek po slunečnice a další.

9. Dovádění v lese věnec

Jedná se o nádherný věnec v zemitých tónech, který působí jako dobrodružství v předzimních lesích. Tento atraktivní věnec je plný pohádkové flóry od kapradí po bobule. Jediný pohled vás odnese do klidu lesa.

 

10. Věnec z šišek

Tento věnec je jednoduchý, vícesezónní věnec vyrobený výhradně z krásných přírodních šišek. Tento věnec bude dokonalým akcentem vašeho domova v svěžím podzimním vzduchu nebo mrazivé zimě.

 

11. Berry květinový věnec s monogramem

Ohromující podzimní věnec, který zahrnuje úžasné podzimní barvy na rámu vinné révy. Tento věnec je zobrazen se zářivými hortenziemi, krásnými bobulemi a monogramovým akcentem v zářivě bílé.

 

12. Přírodní zahradní věnec

Tento pohádkový věnec je živý všemi podzimními květinami, listy a zeleninou. Je plyšová s přírodně tónovanými dýněmi, bílými slunečnicemi, zeleným jehličím a dalšími padnoucími podzimními akcenty.

13. Velký dýňový věnec

Světlý a veselý věnec, který zobrazuje dýně nad záhonem vinné révy a živé podzimní javorové listy. Tento věnec je skvělým zobrazením klidu podzimu.

14. Spreje slunečnicového věnce

Okouzlující podzimní vegetační věnec zvýrazněný velkou žlutou kostkovanou mašlí a zářivě žlutými slunečnicemi na prstenci vinné révy. Toto je věnec, který by mohl být šťastně vystaven po celý rok!

 

15. Podzimní stuha věnec

Tento věnec na bázi stuhy překypuje nesčetným množstvím vícebarevných podzimních stuh v mnoha designech. Zahrnuje dokonalou směs pomerančů, vínových, hnědých a zelených s nádhernými akcenty dýně a listů.

 

Zdroj: gardenloversclub.com