16 roztomilých a barevných nápadů na zdobení pomocí kamenů

Shromáždili jsme pro vás řadu roztomilých řemesel pro kutily, které můžete přidat do své zahrady. Takže ať už jste milovník ptáků, zahrádkáři bylinek nebo prostě milujete roztomilé kutilské projekty pro děti, je tu pro vás řemeslo.

Některá řemesla jsou čistě pro parádu, zatímco jiná lákají k koníčkům nebo dokonce slouží účelu. A nejlepší ze všeho je, že tyto projekty využívají materiál, který máte určitě někde na dvoře. Pokud ne, je velmi snadné je najít! Skály všech velikostí, tvarů a barev mohou být namalovány nebo uspořádány atraktivním způsobem, který jistě dodá vaší zahradě barvu a osobitost.

Takže seberte barvu, vydejte se na lov kamenů, najděte nějaké fantastické kameny a vyberte si řemeslo.

Tato levná a zábavná řemesla pro kutily budou fantastickým způsobem, jak se inspirovat, abyste se dostali ven na sluníčko a pustili se do práce na zahradě!

1. Pružinová deska Tic-Tac-Toe

Rozkošný herní plán vyrobený z broušeného průřezu velkého stromu a několika kamenů natřených tak, aby vypadaly jako čmeláci a berušky. Je to skvělá jarní a letní hra, která je přenosná a roztomilá!

2. Umělé jahodové kameny

Několik malých kamínků ve tvaru jahod lze namalovat tak, aby vypadaly jako skutečné. Pokud máte ptáky, kteří rádi jedí vaše bobule, než se k nim dostanete, tyto pestrobarevné padělky vám pomohou ochránit některé vaše bobule před hladovými ptáky.

3. Závěsné srdce z drátu a kamene


Roztomilá závěsná dekorace vyrobená z kuřecího drátu a různobarevných kamenů. Zavěste je na robustní strom nebo plot pro levný a snadný způsob, jak upravit zahradu.

4. Kamenné a plstěné prostírání

Tyto jsou ideální do interiéru i exteriéru. Vše, co budete potřebovat, jsou plstěné kamínky a řemeslné lepidlo. Umístěte je pod květináče, abyste ochránili svůj dřevěný nábytek. Menší podložky lze použít jako roztomilé podložky.

5. Kamenná lavice a stůl

Časově náročnější řemeslo, tato DIY kovová klec plná kamene podpírá kamennou desku jako stůl a dvě rustikální dřevěné lavice. Časově náročné, ale efekt je fenomenální!

 

6. Stopy z kamene

Nalezení přesně těch správných kamenů pro tento projekt může být samo o sobě zábavným projektem! Uspořádejte kameny ve stopách na dřevěné desce a zavěste ven pro jedinečnou dekoraci.

7. Malované kamenné značky na bylinky

Stačí vzít jakýkoli starý kámen ze své zahrady, natřít ho výraznou barvou a pomocí fixu označit, kde byly vysazeny nové rostliny. Ideální pro začínající pěstitele bylinek nebo pro ty, kteří si nepamatují, které rostliny jsou které! Dokonalé řemeslo do deštivého dne.
skalní zahradní značky

8. DIY Rock bucket Planter

Jednoduché kovové vědro se promění v draze vypadající květináč na oblázky, který má mnohem větší přitažlivost než originál.

9. Vlastnosti skalní vody

Jednoduchý vodní prvek nebo fontánu můžete vytvořit téměř z čehokoli – ale nám se nejvíce líbí naskládané kamenné fontány. Dodejte svému útěku trochu atmosféry pomocí tohoto jednoduchého projektu.

10. DIY Rock Welcome Mat

Plstěná podložka nařezaná do libovolného tvaru a pokrytá malými hladkými kamínky je skvělým lapačem nečistot. Navrhněte je s libovolným vzorem nebo přidejte uvítací znamení!

 

11. Socha „Rockový koncert“.

Pokud máte rádi dobrou slovní hříčku, toto řemeslo bude právě vaší rychlostí. Na návštěvníky mohou z vaší zahrady vykukovat tenké a tlusté kameny s malýma namalovanýma očima uspořádané do skupinky. Přidejte malý nápis, pokud si opravdu chcete přinést vtip domů!

12. Rock „Cactus“

Kamenná náhražka sukulentní rostliny pro ty, kteří milují vzhled, ale nechtějí se starat o kaktus. Namalujte několik kamenů jasně zeleně, přidejte malé bílé tečky a uspořádejte je do skupiny a můžete mít svůj vlastní „kaktus“. Zkuste změnit označení, aby kaktus vypadal skutečněji.
skalní kaktus

13. DIY kamenné ptačí budky

Už vás nebaví vaše dřevěné ptačí budky blednoucí na světle nebo hnijící v průběhu let? Zkuste si vyrobit kamennou ptačí budku. Jsou robustní a dodávají jedinečný vzhled vaší domácí krajině. Pro nejlepší efekt zavěste na pevnou větev stromu.

14. Skalní sochy zvířat

Z kamenů můžete vyrobit téměř cokoliv! Vyberte si oblíbené zvíře a pokuste se ho postavit z kamenů. Nebo jednoduše namalujte stávající kámen obrázkem vašeho oblíbeného zvířete.

15. Kamenná mozaiková cesta

Spirálová kamenná mozaika uprostřed dlážděné cesty může opravdu oživit design. Vaši návštěvníci se vás zeptají: „Opravdu jste to udělali sami?“

16. DIY odrazové můstky

Malované kameny zasazené do betonu jsou skvělým řemeslem pro děti. Vyberte si tvar, jako je motýl, a nechte je vyplnit formu kameny. Získáte jedinečné odrazové můstky, které si budete cenit po mnoho let.

Zdroj: gardenloversclub.com