21 skvělých nápadů na podzimní okna (fotografie)

Ať už žijete v domě nebo bytě, truhlíky s oknem jsou způsob, jak oživit rostlinu v exteriéru vašeho domova, když vám chybí prostor pro zahradu. Podzimní okenní boxy mohou být navrženy mnoha různými způsoby. Některé sedí přímo na okraji okna, zatímco jiné jsou určeny k zavěšení pod okno. Když se podíváte na tuto galerii nápadů na okenní boxy, uvidíte několik různých konceptů, které by mohly být ideální pro vaši venkovní výzdobu letos na podzim.

Z 21 nápadů v této galerii je ten, který zbožňuji nejvíce, osmý záznam. Je to krásný závěsný okenní box s uměleckým designem, který by vypadal skvěle na okně v prvním patře. Tato okenní krabice není tvrdá pevná krabice, ale je to měkký rašelinový květináč uvnitř kovového rámu, který je zakřivený s jedinečným elegantním designem. Pokud si budete přát, můžete do květináče začlenit i tykve a další tradiční slavnostní podzimní předměty.

Podívejte se na náš seznam 21 podzimních okenních boxů! Doufám, že vás tyto skvělé nápady inspirují!

1. Červená, Bílá a Modrá

První okenní box v naší galerii obsahuje dvouvrstvý okenní box. Horní část, která sedí v okenní tabuli, má květy s odstíny červené. Další úrovně mají modré a bílé květy, které spolu vypadají nádherně. Vzhledem k tomu, že okenní truhlík je složen pro jednotlivé květináče, je snadné uspořádat květy podle vašich představ.

2. Podzimní chalupa

Oranžové a žluté květy v tomto nápadu dodávají dokonalý kontrast k dřevěnému rámu okna a výrazné modré barvě domova. Bílé květy na straně, která jako by šplhala po okně, dodává designu malebnou atmosféru chalupy.

3. Královská okenní schránka

Tmavě fialové květy a krásné zelené listy zobrazené v této ebenové krabici jsou mimořádně elegantní. Černá ebenová krabička vytváří dokonalý kontrast k betonové stěně a bílému oknu. Oranžové květy by se také hodily do jeho podzimního okenního truhlíku.

4. Makový ráj

Tento další nápad je ten, který využívá okenní krabici, která sedí přímo na okenním parapetu. Zelený květináč je zelený, aby dodal neutrálnímu exteriéru kontrast. Oranžové květy v krabici vytvářejí okouzlující displej, který lahodí oku.

5. Krásné Lavender Wisps

První věc, kterou na tomto nápadu uvidíte, jsou malé fialové květy, které ladně visí přes okraj květináče. Samotný květináč je hliněná obdélníková nádoba, která je navržena tak, aby seděla na okenním parapetu, takže jemné květiny vytvářejí úžasný design.

6. Potěšení narcisů

Okenní krabice, které jsou vidět v dalším nápadu v této galerii, jsou kovové krabice, které odpovídají okenicím na cihlové budově. Design je jednoduchý, ale jasně žluté narcisy dodávají přední části domu trochu barvy, která upoutá pozornost každého, kdo jde po chodníku.

7. Marigold Madness

Měsíčky jsou perfektní květinou do podzimního okenního truhlíku. Tento nápad představuje jednoduchý hnědý květináč, který je navržen tak, aby seděl přímo na parapetu vašeho okna. Nádherná zeleň měsíčků je svěží a zářivě oranžové květy jsou nádherné.

8. Zákoutí květinové relaxace

Tento další nápad využívá okenní truhlík a hrnkové rostliny k vytvoření relaxačního místa k sezení na vaší zahradě nebo terase. Jasně červená cihlová zeď a žluté květy dokonale ladí a vytvářejí velkolepě příjemnou expozici, která vnáší trochu barev do stále matných odstínů podzimu.

9. Stůl pro dva

Tato myšlenka mě nutí přemýšlet o malebné malé kavárně s venkovním posezením. Květiny v okolí mají malé oranžové a červené květy, které při relaxaci a popíjení horkého čaje vytvářejí teplo. Sedací polštáře jsou jedinou věcí, která by tomuto nápadu dodala více.

10. Podzimní bohatá sklizeň dýní

Dýně a zbarvení rostlin vytvářejí bezchybný podzimní design, který by mohl být použit jako vrchol na Den díkůvzdání. Okenní truhlík je vyroben z několika menších květináčů, které jsou umístěny v řadě, takže si můžete uspořádat listí libovolným způsobem.

11. Okrasné zelí

Fialové květy v tomto okenním truhlíku jsou světlé a krásné. Pro dokreslení podzimního vzhledu jsou zde rostliny s tmavými listy, okrasné zelí a tykve. Květináč je jednoduchý bílý obdélník, který je umístěn přímo pod okenním parapetem.

12. Krvácení

Pokud chcete letos na podzim přidat trochu červené do svého okna; možná, abyste do svého interiéru přidali trochu svátečního ducha, pak je tento nápad perfektní. Okenní truhlík je vyroben ze dřeva a červené květy lásky se skvěle doplňuje se zeleným listím.

13. Croton Window Box

Tento nápad představuje vysoké krotonové rostliny a okrasnou trávu jako poutavý prvek. Jsou zde zelené filé rostliny, které také visí přes okraj okenního boxu, a jednoduchý bílý box udržuje zaměření na rostliny.

14. Pád do podzimu s krásnými květinami z okna

Jaro a podzim jsou známé svými úžasnými barvami. Podzim je oblíbený u mnoha kvůli teplým barvám, jako jsou ty, které se nacházejí v těchto oblíbených oknech. Měsíčky, astry a měsíčky tvoří vodopád barevných květů, které jsou připraveny spadnout do vaší okenní krabice.

15. Podzim je o sklizni

Ne všechny podzimní rostliny jsou o květinách. Balíky sena, kukuřičné stonky, vysoké trávy a tykve mají podzimní barvy a jejich kombinace tvoří atraktivní podzimní výraz. Přihoďte nějaké okrasné zelí a měsíčky a máte pěkné podzimní prohlášení.

16. Studie V Oranžové A žluté

Některé kombinace okenních rámečků jsou nejhezčí, když jsou nejjednodušší. Žlutá nicotiana s bílým dámským pláštěm tvoří dokonalé pozadí pro dýně a tykve. Použití malých kulatých „balíků sena“, na které mohou sedět, doplňuje podzimní obrázek.

17. Když barvy a textury kontrastují

Jemné obláčky na vrcholu okrasné trávy, sladká vůně květin a tvrdá dýně v aranžmá okenního truhlíku jsou studií kontrastů a barevného sladění. Všimněte si, jak květy začínají jako žluté a pak se mění na oranžovou a červenou, všechny barvy z teplého konce spektra. Dokonce i jemné chuchvalce na stéblech okrasné trávy přecházejí z hnědo-oranžové do hnědé.

18. The Riot Of Color

Všimněte si, jak dekoratér použil bílý okenní rám a okenní krabici jako rám pro barevné květiny. Tento dekoratér dokonce použil stejný předpoklad na zemi s bílými dýněmi a rostlinami. Vidíte, jak dekoratér proložil barevné květy zelím nebo kapustou? Maminky, černooké Zuzany a měsíčky vypadají, jako by vyháněly tykve z okna.

19. Vzácná fotografie

Pozůstatky muže byly dnes nalezeny pohřbené v okenní krabici plné matek, astry a koncových zelených listů a lián. Oběť byla identifikována jako 32letý Don Bone Jovi. Jeho ostatky byly umístěny, jako by se pokoušel utéct s pěkně fialovými rostlinami maminek. Ostatky budou k vidění až po Halloweenu.

20. Rozmanitost odstínů barev je úžasná

Jsou chvíle, kdy použití květiny a všech jejích barev a odstínů zastaví člověka v jeho stopách. Tato okenní krabička to dělá, využívá všechny odstíny žluté a barvy meruňkové a bílé květu měsíčku. Oddělení odstínů žluté bylo geniální.

21. Šišinkový ráj

Poslední nápad v této galerii je ten, který kombinuje kapradiny, šišky, bobule a jablka. Zelené a hnědé vypadají skvěle na cihlové budově a okenní krabice je namořená, aby vynikla kresba dřeva.

 

Zdroj: gardenloversclub.com